Kültür-Sanat

Our Flag Means Death isimli korsan dizisi geliyor! Fragman yayınlandı!

Sinema ve televizyon dünyasının en matrak isimlerinden Taika Waititi’nin hem yapımcısı hem yönetmeni hem de başrolü olduğu Our Flag Means Death dizisinden bir tanıtım fragmanı paylaşıldı.

Sakallı bir Waititi ile karşımıza çıkacak Our Flag Means Death dizisi, The Gentleman Pirate aka Efendi Korsan olarak tanınan Stede Bonnet‘nin gerçek hayattaki maceralarından ilham alıyor. Dönemin burjuva sınıfından olan Bonnet’nin, aristokratlar arasındaki konforlu hayatından feragat edip açık denizlerde macera peşinde koşacağı dizide Waititi’yi efsane korsan Blackbeard aka Karasakal olarak göreceğiz.

What We Do in the Shadows ve Flight of the Conchords gibi dizilerde Waititi’yle beraber çalışan; aynı zamanda sanatçının yakın arkadaşı da olan Rhys Darby, dizide Stede Bonnet’yi canlandırarak Waititi’yle karşılıklı rol alıyor. Dizinin yaratıcısı David Jenkins, Waititi ve Bonnet ikilisinin setteki uyumları ve uyumsuzluklarının ne kadar eğlenceli olduğunu şu sözlerle aktarmış; “Yaşlı bir çift gibiler. Bir sahne istediğimiz gibi gitmediğinde biri diğerine söylenip duruyor. Ama tamamen yakın arkadaşların yapacağı şekilde oluyor bu. Sette birbirlerinden nasıl en iyi şekilde faydalanacaklarını da biliyorlar. Aralarında gerçek bir cömertlik ve sevimlilik var ve roller için başka isimleri tercih etsek bunları bulamazdık.”

Our Flag Means Death, Mart ayı içerisinde HBO Max’te yayınlanacak. Diziyi sabırsızca bekliyor, tanıtım fragmanını aşağı bırakıyoruz.

The Batman 2 saat 55 dakika uzunluğunda olacak!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

three × 5 =

%d blogcu bunu beğendi: