Teknoloji

Popüler alt coin, ApeCoin (ape), kripto para borsası Binance’ta listelendi! #ape #apecoin

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, yatırımcılara güvenli bir alışveriş platformu sunmaya devam ediyor. Popüler alt coin, ApeCoin (ape), kripto para borsası Binance’ta listelendi! Ülkemizde de Binance adı altında hizmet veren şirket, pek çok farklı dijital varlığa yatırım yapma imkanı sunuyor.

Ülkemizde oldukça yoğun ilgi gören platformun en büyük eksisi ise listelediği coin sayısı. Ne yazık ki yurt dışındaki borsalarda rağbet gören kripto para birimlerinin pek çoğu Binance tarafından listelenmiyor. Yine de bu durum yavaş yavaş değişiyor.

Binance, Bitcoin hediye edeceği yeni oyununu duyurdu!

Binance, ApeCoin’i (APE) Listeledi

Listelediği altcoin sayısını her gün artıran Binance, 17/03/2022 günü saat 17.30’dan itibaren ApeCoin’i de platforma ekledi. APE/BTC, APE/BUSD ve APE/USDT alım satım çiftlerini de işleme açtı. Şirketin açıklamasına göre ApeCoin, beraberinde şunları da içeriyor:

Binance Türkiye

ApeCoin, APE ekosistemini oluşturan merkeziyetsiz topluluğa güç veren yerel yönetişim tokenidir. APE ekosistemi, Ethereum blockchain’i üzerindeki en popüler NFT koleksiyonlarından ikisi olan Bored Ape Yach Club (BAYC) ve Mutant Ape Yacht Club (MAYC) topluluklarını içerir.

An itibariyle 8.11 dolardan işlem gören ApeCoin, geleceği en parlak altcoin’lerden biri olarak görülüyor. Ancak kripto para dünyasında kısa sürede zengin olmak gibi bir gecede batmak da mümkün. Bu nedenle yatırımcıların dikkatli olması ve kendilerini riske atmakta kaçınması gerekiyor.

Aniden yükselen Bitcoin, 200 Milyon Dolar zarara yol açtı!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

11 − four =

%d blogcu bunu beğendi: