Teknoloji

Saints Row: The Third Remastered, ücretsiz oldu

Oyunseverlerin kütüphanelerine ücretsiz oyun eklemelerine olanak sağlayan Epic Games, bu hafta kullanıcılarına büyük bir sürpriz yaptı. Saints Row: The Third Remastered, ücretsiz oldu.

Her hafta oyunseverlerin kütüphanelerine ücretsiz oyun eklemelerine olanak sağlayan Epic Games Store, yeni bir duyuruyla karşımızda. Daha önce GTA 5 ve Battlefront II gibi popüler yapımları ücretsiz hale getirmesiyle bilinen dijital oyun mağazası, bu hafta kullanıcılarına büyük bir sürpriz yaparak 250 TL değerindeki bir aksiyon oyununu ücretsiz yaptı.

Her hafta ücretsiz oyun veren Epic Games, bu hafta da karşımıza çıktı. İşte platformun kullanıcılara dağıttığı yeni oyun.

Saints Row: The Third Remastered, ücretsiz oldu

Saints Row: The Third Remastered, ücretsiz oldu

Her hafta perşembe günü ücretsiz hale getirdiği oyunları açıklayan Epic Games, bu hafta kullanıcılarına bir sürpriz yaparak fazladan bir oyun daha hediye etti. Saints Row: The Third Remastered, an itibariyle Epic Games üzerinde ücretsiz hale geldi. Yapımın ücretsiz verildiği kampanya 2 Eylül‘e kadar geçerli. Oyunu bu tarihler arasında kütüphanenize eklerseniz, sonsuza kadar sizde kalacaktır.

Saints Row: The Third Remastered, ücretsiz oldu

Aksiyon türünün başarılı örneklerinden biri olan Saints Row: The Third Remastered, oyunseverlere eğlenceli anlar yaşatacak başarılı bir yapım. Oyunu ücretsiz şekilde almak için buradan mağaza sayfasına gidebilir ve Epic Games hesabınızla giriş yaptıktan sonra kütüphanenize kolaylıkla ekleyebilirsiniz.

Saints Row: The Third Remastered sistem gereksinimleri

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows 10
  • İşlemci: Intel Core i5-3000 serisi 3.40 Ghz ya da AMD FX-6000 serisi Six-Core 3.4 Ghz üzeri işlemci
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: AMD Radeon RX 500 serisi ya da NVidia GeForce GTX 660
  • DirectX: Sürüm 9.0
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 25 GB kullanılabilir alan

Peki ya siz Epic Games Store’a gelen yeni ücretsiz oyun hakkında ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi bizlerle paylaşmayı unutmayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

15 − 3 =

%d blogcu bunu beğendi: