Kadın & ModaTeknoloji

Samsung Pokemon temalı ürünlerini satışa çıkarıyor!

Samsung pokemon temalı ürünlerini satışa çıkartmaya hazırlanıyor. Samsung Galaxy Z Flip 4, Galaxy Buds 2 Pro ve Galaxy Watch 5 için üretilen yeni aksesuarlar oldukça dikkat çekici görünüyor.

Uzun yıllardır devam eden Pokemon serisinin dünya genelinde birçok izleyeni bulunuyor. 25 yıldır süren seride artık Ash Ketchum ve Pikachu’ya veda ediyor olsak da Pokemon ürünleri popülerliliğini koruyor. Samsung yaptığı açıklama ile yeni Pokemon ürünlerini sunmaya başladı.

Samsung Pokemon temalı yeni ürünlerini satışa çıkarıyor!

Güney Koreli üretici bazı Galaxy ürünlerinde yeni Pokemon temalı aksesuarlarını tanıttı. Bu özel üretim aksesuarlar ilk etapta Güney Kore pazarında sunulacak olsa da ilerleyen dönemde diğer ülkelerde de sunulması bekleniyor.

Samsung Pokemon temalı kılıf ve aksesuar

Galaxy Z Flip 4, Galaxy Buds 2 Pro ve Galaxy Watch 5 için üretilen yeni aksesuarlar oldukça dikkat çekici görünüyor. Flip 4 modelindeki Pokemon temalı silikon kılıf Pikachu, Bulbasaur, Squirtle ve Charmander’ın yanı sıra poke topları ile bezenmiş olarak karşımıza çıkıyor.

Diğer yandan Galaxy Watch 5’in Pokemon temalı kayışı ise oldukça renkli. Gerçek bir poke topu gibi görünen Galaxy Buds 2 Pro’nun kutusu ise oldukça dikkat çekici. Bu şarj kutusunun Samsung markalı diğer kablosuz kulaklık modelleri ile de uyumlu olduğu belirtiliyor.

Samsung Pokemon temalı ürünlerini satışa çıkarıyor!

Samsung, Pokemon temalı ürünlerin yanı sıra diğer popüler seriler için de ürünler ortaya koyuyor. Bunlar arasında Star Wars da yer alıyor. Samsung Star Wars Galactic aksesuarları şirketin internet sitesinde yer alıyor.

Samsung, 26 Aralık ile birlikte Pokemon temalı yeni ürünlerini Samsung.com üzerinden satışa sunacak. Peki siz Güney Koreli üreticinin Pokemon temalı kılıf, kayış ve şarj kutusu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

Genç erkeklerle evlenmek isteyen MILF kadınları konu alan izdivaç programı “MILF Manor” TLC’de başlıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

9 + five =

%d blogcu bunu beğendi: