Kültür-Sanat

Katil kim temalı yıldızlarla dolu See How They Run filminden fragman geldi!

Hollywood’un “ne yapsa izlediğimiz oyuncular” kontenjanından Sam Rockwell, Saoirse Ronan ve Adrien Brody’i buluşturan “katil kim” temalı See How They Run, ilk fragmanıyla karşımızda.

See How They Run

Yakın dönem sevilen İngiliz sit-com’larından This Country’nin yönetmeni Tom George’un kamera arkasına geçtiği, Glued ve Flaked gibi dizilerin yaratıcısı Mark Chappell’in senaryosunu kaleme aldığı See How They Run, işleri pek de yolunda gitmeyen bir Hollywood film yapımcısının meşhur bir tiyatro oyununu beyaz perdeye uyarlamak için kolları sıvamasından sonra yapım ekibi üyelerinin tek tek cinayete kurban gitmesiyle başlayan bir cinayet öyküsünü konu alıyor. Bu öykünün baş kahramanları ise Rockwell’in canlandırdığı usta müfettiş Stoppard ile Ronan’ın hayat verdiği çaylak dedektif Constable Stalker oluyor.

See How They Run

Harris Dickinson, Sian Clifford, Jacob Fortune-Lloyd, Shirley Henderson, Reece Shearsmith, Paul Chahidi, Pearl Chanda, Charlie Cooper ve Pippa Bennett-Warner gibi oyuncular Rockwell, Ronan ve Brody üçlüsüne ek olarak See How They Run’ın oyuncu ekibini oluşturan isimler arasında.

See How They Run, önümüzdeki Eylül ayında sinema salonlarının yolunu tutacak. Filmin ilk fragmanı için buyurunuz.

Yeni James Bond filmi için en az 2 sene bekleyeceğiz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

11 − ten =

%d blogcu bunu beğendi: