Spor

Sergen Yalçın, Acun Ilıcalı’nın satın aldığı Hull City takımına menejer oluyor!

Geçtiğimiz günlerde Beşiktaş’tan istifa eden Sergen Yalçın, Acun Ilıcalı’nın satın almaya hazırlandığı Hull City takımının başına geçeceği iddia ediliyor!

Beşiktaş’tan ayrıldıktan sonra hiçbir açıklama yapmayan ve hakkında çıkan dedikodulara da cevap vermeyen Sergen Yalçın için flaş bir iddia ortaya atıldı.

Beşiktaş'tan ayrıldıktan sonra hiçbir açıklama yapmayan ve hakkında çıkan dedikodulara da cevap vermeyen Sergen Yalçın için flaş bir iddia ortaya atıldı.

İngiltere Championship’te mücadele eden Hull City’i almaya hazırlanan Acun Ilıcalı’nın takımın başına Sergen Yalçın’ı getirmeyi düşündüğü iddia edildi.

Takımın Championship’te 19. sırada olması ve menajer Grant McCann’in 1 puanın altında bir ortalama tutturması nedeniyle Acun Ilıcalı, takımın sahibi olur olmaz teknik direktör hamlesi yapacak.

Takımın Championship'te 19. sırada olması ve menajer Grant McCann'in 1 puanın altında bir ortalama tutturması nedeniyle Acun Ilıcalı, takımın sahibi olur olmaz teknik direktör hamlesi yapacak.

İddialara göre Acun Ilıcalı, Sergen Yalçın ile görüştü ve olumlu yanıt aldı. Ayrıca Acun Ilıcalı-Sergen Yalçın görüşmesi sezon başına dayanıyor. Sergen Yalçın, sezon başında Beşiktaş’a imza atmadan öncede Acun Ilıcalı ile görüşmüş, ikilinin Hull City görüşmesi ilk kez o dönem gündeme gelmiş.

İddialara göre Acun Ilıcalı, Sergen Yalçın ile görüştü ve olumlu yanıt aldı.

Hatta Sergen Yalçın’ın da bu nedenle de Türkiye içinden gelen tekliflere olumsuz cevap verdiği söyleniyor.

Hatta Sergen Yalçın'ın da bu nedenle de Türkiye içinden gelen tekliflere olumsuz cevap verdiği söyleniyor.

(Biz bu haberi Sergen Yalçın’ın istifa ettiği gün twitter hesabımızda duyurmuştuk. Sosyal Medya hesaplarımızı takip etmeyi unutmayın!)

Acun Ilıcalı, İngiliz Hull City Futbol Takımı Satın Alıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

5 × five =

%d blogcu bunu beğendi: