Teknoloji

Servetinin %90’ını kaybeden Binance CEO’su Zhao’dan açıklama geldi!

Kripto para borsasının devi Binance CEO’su Zhao, serveti ile ilgili soruları cevaplandırdı. Peki ya ünlü CEO gerçekten servetini kaybetti mi?

Binance CEO’su Zhao, geçtiğimiz günlerde Bitcoin ile ilgili tahminlerini açıklamıştı. Ünlü CEO’ya göre BTC’nin 70 bin dolar seviyelerini görmesinin yaklaşık olarak iki yıldan daha fazla süreceğini iddia etti. Bitcoin’den yaklaşık olarak 86 milyar dolar zarar ettiği bilinen Zhao, uzun zamandır konuşulan servet iddialarıyla ilgili açıklamalarda bulundu. Peki ya ünlü Binance CEO’sunun serveti iddialardaki gibi mi? İşte detayları!

Binance CEO’su Changpeng Zhao, LUNA coin hakkında konuştu: “Biz mi alın dedik lan!”

Binance CEO’su Zhao servetiyle ilgili soruları cevapladı

Dünyanın en büyük kripto para borsasının kurucusu ve CEO’su yatırımcıların Bitcoin’den geri çekilmesine rağmen hükümetler ve düzenleyiciler ile ilgili görüşmelerini sürdürüyor. Binance’in 45 yaşındaki kurucusu ve CEO’su Zhao, Bitcoin işlemlerini 13 Haziran tarihinde birkaç saatliğine de olsa askıya aldırmasıyla tepkilerin odak noktası olmuştu. Zhao, tüm bu olayların üstüne geçtiğimiz aylarda servetiyle ilgili gelen iddiaları cevapladı.

Binance CEO Zhao

Binance CEO’su, kripto para borsasında yaşanan dalgalanmaları normal olarak nitelendirirken, “Clickbait yapan haber kuruluşlarıyla röportaj yapmayı bırakacağım” açıklamasını yaptı. Kripto paralar aracalığıyla ilgili kara para aklanması sorusuna karşılık ise “Binance olarak hükümet ve hukuk düzenleyecileri ile birlikte iş birliği yapabiliriz” dedi.

Geçtiğimiz Haziran ayında, Mali Davranış Otoritesi Binance için “etkili bir şekilde denetlenemeyecek” diyerek İngiltere’deki tüm düzenlenmiş faaliyetlerini durdurmasını emretti. Ancak Zhao pes etmedi ve işletmek için bir lisans aradığını açıkladı.

Bu yıl içerisinde yapılan iddialara göre, Ocak ayından bu yana 75 milyar dolardan fazla düşerek 20,6 milyar dolara düştüğünü tahmin ediyor. “Aslında bu sayıları nasıl buldukları hakkında hiçbir fikrim yok. Net değerin sadece tahminler olduğunu anlamalısınız. Cüzdanıma baktığımda, o kadar çok varlığım yok. Bu sayıların hiçbirine yakın bile değilim.” açıklamalarını yaptı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

9 − 1 =

%d blogcu bunu beğendi: