Kültür-Sanat

Stranger Things 4. Sezon Ne Zaman Çıkacak? Stranger Things 4. Sezon Fragmanı

Pandemi nedeniyle geciken, Stranger Things 4. sezon nihayet Netflix’te yayınlanmaya hazırlanıyor. Netflix, Stranger Things 4. sezonu için yepyeni bir fragman yayınladı. 

Görüntüler, Eleven ve Byers ailesi Kaliforniya’ya taşınırken ve görünüşe göre Hawkins’e geri dönerken, çetenin 1986 Bahar Tatili sırasında bir araya gelmeyi planladığını ortaya koyuyor.

2019’da üçüncü sezonuyla Netflix ekranlarını tekrar ziyaret eden Stranger Things’in yeni sezonu pandeminin etkisiyle diğer birçok yapım gibi ertelendikçe ertelenmişti. Geçtiğimiz aylarda çekimleri biten yeni sezonun 2022’nin yaz aylarında yayınlanacağı duyuruldu. Paylaşılan yeni fragmanda ise Byers ailesiyle beraber Kaliforniya’ya taşınan Eleven’ın Mike’a yazdığı bir mektupta topluma adapte olma çabasından ve bahar tatilinde Hawkins kasabasına geri döneceğinden bahsetmesiyle beraber Hawkins kasabasında patlamalar ve çatlamalarla dananın kuyruğunun kopmasına şahit oluyoruz.

Stranger Things’in dördüncü sezonunda Millie Bobby Brown, Finn Wolfhard, Winona Ryder, David Harbour, Gaten Matarazzo, Natalia Dyer, Charlie Heaton, Joe Kerry, Sadie Sink, Maya Hawke, Cara Buono gibi isimlere ek olarak Sherman Augustus, Mason Dye, Robert Englund, Nikola Djuricko ve Tom Wlaschiha da oyuncu kadrosunda yer alacak. Dizinin yeni sezonu 2022 yaz aylarında bizlerle olacak.

Stranger Things Oyunu: Netflix Oyun Sektöründe

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

thirteen − four =

%d blogcu bunu beğendi: