Goygoy

Survivor All Star 2022 finalinde Adem Kılıççı’yı yenen Nisan Bölükbaşı şampiyon oldu!

Survivor All Star’da kıyasıya süren altı aylık mücadelenin ardından büyük finale gelindi! Nisa Bölükbaşı ve Adem Kılıççı finalist olduğu gecede, bütün yaşananlar gün yüzüne çıktı. Hem eğlenceli anlar hem kızgınlıklar hatta gizli saklı tüm yaşananlar konuşuldu. Heyecan dolu bir gecenin ardından 2022 Survivor All Star şampiyonu belli oldu! Survivor All Star 2022 finalinde yaşanan tüm detaylar!

Survivor All Star’da oldukça uzun süren bir mücadelenin ardından büyük final oylaması bu akşam Nisa ve Adem için başladı.

Survivor All Star'da oldukça uzun süren bir mücadelenin ardından büyük final oylaması bu akşam Nisa ve Adem için başladı.

Adem Kılıççı üç sezon boyunca kendisini şampiyonluk koltuğuna oturtan sevenlerine teşekkür ederken,

Adem üç sezon boyunca kendisini şampiyonluk koltuğuna oturtan sevenlerine teşekkür ederken,

‘Beni 3 sezon boyunca final koltuğuna oturtan sevenlerime teşekkür ediyorum. Bugün burada bir kadın şampiyon var bir de erkek şampiyon var’

Nisa Bölükbaşı da kendisini kupayla hayal ettiği resmi yanında getirerek ne kadar sevildiğini bir kez daha hissettiğini ve burada bulunmaktan mutluluk duyduğunu söyledi.

Nisa da kendisini kupayla hayal ettiği resmi yanında getirerek ne kadar sevildiğini bir kez daha hissettiğini ve burada bulunmaktan mutluluk duyduğunu söyledi.

‘Adem’in de dediği gibi burada bir erkek ve bir kadın şampiyon var. Burada sadece kendim oturmuyorum bütün Gönüllüler takımı olarak oturuyorum’

Sezonda yaşanan eğlenceli anların izlendiği VTR’lerin ardından, Acun Ilıcalı yarışmacılardan kimi desteklediklerinin cevabını aldı.

Sezonda yaşanan eğlenceli anların izlendiği VTR'lerin ardından, Acun Ilıcalı yarışmacılardan kimi desteklediklerinin cevabını aldı.
Aysun Kayacı sanılan kişi bakın kim çıktı?

Birkaç farkla Nisa’nın daha fazla desteklendiğini söyleyebiliriz. Neredeyse tüm sezon tartıştıktan sonra Evrim, Nisa’yı desteklediğini söyledi mesela.

Acun Ilıcalı, dün akşam 3. olarak yarışmaya veda eden Batuhan ve annesi için de bazı ifadelerde bulundu.

Acun Ilıcalı, dün akşam 3. olarak yarışmaya veda eden Batuhan ve annesi için de bazı ifadelerde bulundu.

Hatırlarsanız Batuhan’ın annesi prodüksiyonu ve ekibi suçlamıştı oğlunun elenmesi ile ilgili. Bunun üzerine Acun Ilıcalı, ‘Hanımefendi (Batuhan’ın annesi) ile ilgili bazı şeyler söyleyeceğim şu an finali bozmak istemiyorum. Bir insanın evladı şampiyon olmadı diye organizasyonu karalamak bir anneye yakışmadı. Gereken cevapları bu gece katılacağım Ekstra’da vereceğim’

Yapılan SMS oylaması sonucunda yaklaşık 6 ay süren Survivor All Star’ın şampiyonu Nisa Bölükbaşı oldu!

Yapılan SMS oylaması sonucunda yaklaşık 6 ay süren Survivor All Star'ın şampiyonu Nisa oldu!

Nisa Bölükbaşı, böylece Türk Survivor tarihinin ikinci kadın şampiyonu unvanını da almış oldu.

Nisa, böylece Türk Survivor tarihinin ikinci kadın şampiyonu unvanını da almış oldu.

Nisa Bölükbaşı’nın şampiyonluğundan sonra tepkiler ise şöyleydi

👇
👇
👇
👇
👇
👇
👇

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

fifteen + ten =

%d blogcu bunu beğendi: