Goygoy

Survivor All Star 2022’de takımlar karışıyor! İşte yeni takımlar… Nisa Bölükbaşı ve Barış Murat Yağcı aynı takımda! #survivor #survivorallstar2022 #survivorallstar

TV8 ekranlarında Acun Ilıcalı’nın sunumuyla her hafta keyifli anlar yaşatan Survivor All Star tüm hızıyla devam ediyor. Yarışmacıların gün geçtikçe zorlandığı Survivor All Star’da ada hayatı yeni uygulamalarla daha da zorlaştırılıyor. Tansiyonun sürekli yükseldiği yarışmada da şu sıralar takımların değişip değişmeyeceği konusu gündemde. Özellikle dün yayınlanan Survivor All Star’ın 79. bölüm fragmanında Acun Ilıcalı’nın değişim sinyalini vermesi izleyenleri heyecanlandırdı. Diğer yandan karıştırılan Survivor All Star’ın yeni takımların ifşa olduğu iddia edildi. Peki Survivor All Star’ın yeni takımlarında kimler var?

Birleşme Partisi’nin ardından tansiyonun giderek daha da yükseldiği, kavgaların, gerilimlerin had safhada yaşandığı Survivor All Star 2022, diğer yıllara göre oyunların daha da zorlaştığı ve yeni uygulamaların getirildiği bir sezon oldu.

Birleşme Partisi'nin ardından tansiyonun giderek daha da yükseldiği, kavgaların, gerilimlerin had safhada yaşandığı Survivor All Star 2022, diğer yıllara göre oyunların daha da zorlaştığı ve yeni uygulamaların getirildiği bir sezon oldu.

Sürgün adası, yokluk adası derken yarışmacılar bu yıl epeyi zorlandı. Nefes kesen ve zorlu dokunulmazlık oyunlarını da heyecanla takip ediyoruz.

Sürgün adası, yokluk adası derken yarışmacılar bu yıl epeyi zorlandı. Nefes kesen ve zorlu dokunulmazlık oyunlarını da heyecanla takip ediyoruz.

Yavaş yavaş beklenmeyen isimlerin veda ettiği yarışmada değişim sinyalleri de verilmeye başlandı. Gizem’in elenmesiyle birlikte takımlar arasındaki denge bozuldu.

Yavaş yavaş beklenmeyen isimlerin veda ettiği yarışmada değişim sinyalleri de verilmeye başlandı. Gizem'in elenmesiyle birlikte takımlar arasındaki denge bozuldu.

Üzerine bir de All Star’ın 79. bölüm fragmanında Adem’in dizinden sakatlanması takımların değiştirilmesini gündeme getirdi.

Üzerine bir de Survivor All Star'ın 79. bölüm fragmanında Adem'in dizinden sakatlanması takımların değiştirilmesini gündeme getirdi.

Ada konseyinde bu konuya değinen Acun Ilıcalı, “İki takım arasında kadrosal değişim olmalı mı? Şu anda Adem’in sakatlığıyla bu biraz daha gündeme gelmiş oldu. Bu konuyla ilgili yeni bir bilgi vereceğim” açıklamasını yaptı.

Ada konseyinde bu konuya değinen Acun Ilıcalı,  "İki takım arasında kadrosal değişim olmalı mı? Şu anda Adem'in sakatlığıyla bu biraz daha gündeme gelmiş oldu. Bu konuyla ilgili yeni bir bilgi vereceğim" açıklamasını yaptı.

Bu arada haftalar önce de Acun Ilıcalı Instagram hesabında “Takımlar değişmeli mi?” anketi düzenlemişti.

Bu arada haftalar önce de Acun Ilıcalı Instagram hesabında "Takımlar değişmeli mi?" anketi düzenlemişti.

Takımların karışıp karışmayacağı merak edilirken diğer yandan da yeni takımların ifşa olduğu dedikodusu yayıldı.

Takımların karışıp karışmayacağı merak edilirken diğer yandan da yeni takımların ifşa olduğu dedikodusu yayıldı.

Kırmızı takım yarışmacılarının Batuhan, Parviz, Anıl, Gökhan, Ogeday, Sema, Merve, Sude, Ayşe ve Yağmur olduğu belirtildi. Mavi takımda ise Hikmet, Barış, Atakan, Berkan, Adem, Evrim, Seda, Nisa ve Nagihan’ın yer aldığı iddia edildi.

Kırmızı takım yarışmacılarının Batuhan, Parviz, Anıl, Gökhan, Ogeday, Sema, Merve, Sude, Ayşe ve Yağmur olduğu belirtildi. Mavi takımda ise Hikmet, Barış, Atakan, Berkan, Adem, Evrim, Seda, Nisa ve Nagihan'ın yer aldığı iddia edildi.

Nisa ve Barış’ın aynı takımda yer aldığı yeni kadroları nasıl buldunuz? Sizce takımlar değişmeli mi yoksa aynı mı kalmalı?

Nisa ve Barış'ın aynı takımda yer aldığı yeni kadroları nasıl buldunuz? Sizce takımlar değişmeli mi yoksa aynı mı kalmalı?

KAYNAK

Geçtiğimiz sene 2 kupa kazanan Sergen Yalçın, Survivor yarışmasına katılması hakkında sosyal medyadan gelen komik yorumlar!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

7 − two =

%d blogcu bunu beğendi: