Teknoloji

Taha Duymaz Kimdir? Deep Turkish Youtube

Taha Duymaz kimdir? Deep Turkish Youtube serisinin bu bölümünde konuğumuz Anadolu’nun aşcısı Taha Duymaz.

Ülkemizin dört bir yanı harika mutfaklarla dolu. İşte Taha’da Anadolu’nun önemli mutfaklarından olan Hatay’da yaptığı yemekle tanındı. Youtube üzerinden yaptığı yemek videoları ile üne kavuşan Taha Duymaz, sosyal medyada 1 milyon üzeri takipçiye sahip bir içerik üreticisi. Biz Taha Duymaz’ın videolarını izledik ve sizlere olumlu olumsuz düşüncelerimizi paylaşacağız.

Taha Duymaz’ın İçerikleri

Öncelikle Taha Duymaz’ın Youtube hesabının 1 milyon abonesi bulunmakta. Çektiği videolar da hala bir amatörlük bulunuyor ama sanırım Taha Duymaz izleyicisi bu amatörlükte hoşlanıyor. Yine video kurgularına ve video kalitelerine biraz daha dikkat edebilir diye düşünüyoruz. Ve bunları söylerken Taha Duymaz’ın henüz 17-18 yaşlarında olduğunu da unutmamak gerekir.

Yemek yaparken eldivenleri takan Taha, hijyene önem vermekte ancak son çiğ köfte videosun evinde eldiven olmadığı için linç yemiştir. Bizce yemek yaparken en azından kendine veya çevrene eldiven takmak anlamsız o yüzden Taha bizi ne kadar dikkate alırsın bilemiyorum ama el tadı diye bir şey var. Bazen yemeği hissetmen gerekir.

MONTRÖ BOĞAZLAR SÖZLEŞMESİ NEDİR, ÖNEMİ NEDİR ?

Bu arada son dönemde YouTube videolarının atılma sıklığı düşmüş Taha Duymaz’ın. Bizce bunu bir düzene oturtması gerekiyor. Youtube yerine instagram, tiktok gibi mecralara yoğunlaştığını hissediyoruz. Youtube’yi boşlama Taha! Bu arada şunuda söylemeden geçemeyeceğim, “sana ablalık abilik yapması gereken o kadar çok insan var ki, bu çocuğun tırnağı bile olamazsınız, umarım çok iyi yerlere gelirsin biz buna çok inanıyoruz ve o insanlara inat yazıdan sonra seni story’de paylaşıcam, sürekli seni paylaşıcam umarım iyi yerlere gelirsin emin ol pinek arkanda, o kadar güçlü insanlar var ki bunu unutma. Boş beleş insanları hiç bir zaman takma, alttan abuk subuk yazanlara da, dön de bi bakın kendinize önce bu çocuğun tırnağı bile olamazsınız, olamayacaksınız :))) ”

Taha Duymaz kimdir? Deep Turkish Youtube serisinde konuğumuz Taha Duymaz’dı. Yolun açık olsun kardeşim. Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip etmeyi unutmayın. Bir sonra ki yazıda görüşmek üzere.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

six − three =

%d blogcu bunu beğendi: