Kültür-Sanat

The Batman 2 resmen geliyor!

Vizyona girmeden önce, vizyona girdiğinde, vizyona girdikten sonra bile dilimizden düşüremedik The Batman’i. Merakla bekledik, beklentilerimizi -bizce- karşıladı ve çok beğendik. Filmi bizim gibi beğenen sayısız izleyici var. Bunlara genel izleyici de eleştirmenler de dahil. E haliyle The Batman için bir devam filmi beklentisi hepimizde oluştu. Geçtiğimiz gün ise malumun ilanı geldi; The Batman 2 filminin yolda olduğu bizzat Warner Bros. tarafından açıklandı.

Devam filminde göreceklerimize ve görmeyeceklerimize dair şimdilik bir bilgimiz yok. Kesin olan bir şey var ki; Matt Reeves yönetmen koltuğunda oturmaya, Robert Pattinson ise Batsuit’i giymeye devam edecek. Jeffrey Wright’ın da Komiser James Gordon’ı tekrar canlandıracağı ihtimali yüksek. Halihazırda kendi karakterine özel bir spin-off dizi çalışması devam ederken Penguin rolünde Colin Farrell’i de görmeyi umuyoruz. İlk filmin finalini düşünürsek Zoë Kravitz, Catwoman olarak geri döner mi, bilemiyoruz. Fakat bize kalırsa o da döner gibi.

Gişede 750 milyon dolar gibi bir hasılat elde eden, HBO Max’te yayınlandığı ilk hafta 4.1 milyon izleyiciye ulaşan The Batman’in başarıları kolay bir iş değil. The Batman 2 filmi de aynı başarıyı yakalar mı, bekleyip göreceğiz.

Avatar 2 ne zaman vizyona giriyor? Avatar: The Way of Water hakkındaki tüm detaylar!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ten + fifteen =

%d blogcu bunu beğendi: