Kültür-Sanat

Tim Burton imzalı, Netflix yapımı Wednesday Addams dizisinden fragman var!


Gotik karakterleriyle fantastik sinema adına kültlerin arasına giren Tim Burton imzalı The Addams Family’nin spin-off’u Wednesday Addams, ilk fragmanıyla karşımızda.

Örgülü saçları ve korkutucu donuk bakışlarıyla ikonikleşen Wednesday Addams’ın iç dünyasına yolculuğa çıkacağımız dizi için çalışmalar birkaç yıldır devam ediyordu. Yapımında neredeyse son aşamalara gelinen Wednesday, orijinalini Christina Ricci’nin canlandırdığı karakteri Jenna Ortega’nın devraldığı haliyle ilk defa boy gösterdi. Aynı karakteri canlandırmasa da Ricci de projede yer alan isimler arasında ayrıca.

Wednesday Addams kadrosunda Ortega ve Ricci ikilisiyle beraber Catherine Zeta-Jones, Luis Guzmán, Gwendoline Christie, Isaac Ordonez, Victor Dorobantu, George Burcea, Tommie Earl Jenkins, Iman Marson, William Houston, Luyanda Unati Lewis-Nyawo, Oliver Watson, Calum Ross ve Johnna Dias Watson gibi isimler yer alıyor. Smallville’in arkasındaki isimler Alfred Gough ile Miles Millar’ın yaratıcılığını üstlendiği dizinin sekiz bölümünün tamamını tabii ki de Tim Burton yönetiyor. Bu üç isim ayrıca Wednesday’de yapımcı olarak da görev almış.

Dizi için bir yayın tarihi henüz duyurulmuş değil fakat paylaşılan fragmandan anladığımız kadarıyla Wednesday Addam dizisine çok da uzak sayılmayız. Fragman için buyurunuz.

Disney+’ta hangi filmler diziler var? Disney Plus Türkiye’ye özel yerli yapımlarını ve uygulamanın özellikleri açıkladı!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

12 − 6 =

%d blogcu bunu beğendi: