Kültür-SanatGoygoy

Türk Vatandaşı Olmak İsteyen Ünlü Oyuncu Gerard Depardieu, İstanbul’da Balıkçı Teknesinde Yaşayacak!

Daha önce de Türk vatandaşlığı almak istediğini ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’la görüşmek istediğini söyleyen Fransızların dünyaca ünlü sinema oyuncu, Gerard Depardieu, bundan sonra daha az ülkesinde yaşayıp İstanbul ve Dubai’de zaman geçirmek istediğini söyledi.

Euronews’in haberine göre, iki büyük balıkçı teknesi aldığını belirten 73 yaşındaki Gerard Depardieu, “Bunlardan birisi Dubai’de, ton balığı avı için kullanılan İstanbul’daki teknemi apartman dairesi haline getirdim.” dedi.Film çekmek için Fransa’ya geleceğini ancak doğduğu ülkede çok fazla yaşamak istemediğini belirten Depardieu, sahibi olduğu üzüm bağlarını ve Paris’teki evini de satışa çıkardığını söyledi.

Haftalık L’Obs dergisine konuşan Gerard Depardieu, artık daha huzurlu bir yaşam peşinde olduğunu belirterek, dalgalara yelken açarak bu huzuru bulmayı umut ettiğini ifade etti.

2013 yılında Rus vatandaşlığına geçen Depardieu, son olarak Birleşik Arap Emirlikleri’nden de pasaport aldığını söyledi.

2013 yılında Rus vatandaşlığına geçen Depardieu, son olarak Birleşik Arap Emirlikleri’nden de pasaport aldığını söyledi.
Farklı renk plaka ve anlamları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

thirteen + one =

%d blogcu bunu beğendi: