Kültür-Sanat

20. yıla özel, Harry Potter: Return To Hogwarts

20 yıl önce Harry Potter and the Sorcerer’s Stone ile başlayan ve seneler içerisinde büyük bir hayran kitlesine ulaşan Harry Potter serisinin ekibi, HBO Max’te yayınlanacak özel bir program ile tekrar bir araya geliyor. İşte yıla özel, Harry Potter: Return To Hogwarts etkinliği!

Harry Potter 20th Anniversary: Return To Hogwarts adındaki 20. yıla özel programda serinin yapım aşaması anlatılacak ve geniş kapsamlı röportajlarla beraber oyuncuların seri üzerine sohbet ettikleri kesitlere yer verilecek. Harry Potter serisi ile beraber kariyerlerinde sıçramalar yaşayan Daniel Radcliffe, Rupert Grint ve Emma Watson’ın ve ilk iki filmin yönetmeni Chris Columbus’un Hogwarts’a geri döneceği özel yapımda Harry Potter serisinde adı geçen Robbie Coltrane, Helena Bonham Carter, Ralph Fiennes, Jason Isaacs, Gary Oldman, Tom Felton, Imelda Staunton, James Phelps, Oliver Phelps, Bonnie Wright, Alfred Enoch, Mark Williams, Matthew Lewis, Ian Hart ve Evanna Lynch gibi birçok isim de yer alacak.

Harry Potter 20th Anniversary: Return To Hogwarts1 Ocak 2022 tarihinde HBO Max’te yayınlanacak.

HARRY POTTER HAKKINDA NE KADAR BİLGİ SAHİBİSİN!?

Daniel Radcliffe, Rupert Grint ve Emma Watson’lı Harry Potter Özel Bölümü, 1 Ocak 2022’de HBO Max’te İzleyici ile Buluşacak

Harry PotterRetrospektif olarak tanımlayabileceğimiz bu bölüm, serinin hayranlarını yıllar sonra Harry Potter evreninde büyülü bir yolculuğa çıkarırken; oyuncuların Harry Potter serisiyle ilgili çok özel ve yepyeni röportajlarını görme şansına yakından tanık olmamızı sağlayacak.

Serinin yapım süreciyle ilgili daha çok detay öğreneceğimiz bu özel bölüm; Harry Potter serisinin eşsiz mirasını, dünya çapındaki hayranların kalplerine ve zihinlerine nasıl dokunduğunu ve onların hayalleri üzerindeki silinmez etkisini de kutlayacak.

Harry Potter hayranlarının yıllardır beklediği Return to Hogwarts bölümü, 1 Ocak 2022‘de HBO Max’te izleyici ile buluşacak. 1 Ocak’ın gelmesini şimdiden heyecanla beklediğimiz bu bölümün yayınlanan fragmanını buradan izleyebilirsiniz.

17.10.2021 – Güncelleme: Son yıllarda yaptığı bazı açıklamaların transfobik bulunmasıyla gündeme gelen ve serinin oyuncularından da tepki gören J.K Rowling’in 1 Ocak’ta yayınlanacak özel bölümde yer almayacağı açıklandı. Serinin yazarı J.K Rowling’in sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlara ve daha sonra sözlerine açıklık getirmek için kaleme almış olduğu yazıya, Daniel Radcliffe, Emma Watson ve Harry Potter’ın spin-off serisi Fantastic Beasts’in başrolünde yer alan Eddie Redmayne de dahil olmak üzere birçok oyuncu tepki göstermişti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

eighteen − 13 =

%d blogcu bunu beğendi: