Kültür-Sanat

Netflix, Don’t Look Up Filminin Fragmanı yayınladı!

Netflix başrolde Leonardo DiCaprio ve Jennifer Lawrence‘un yer aldığı Don’t Look Up filminin resmi fragmanını paylaştı. Bizim de merakla beklediğimiz film için geri sayım başladı. 24 Aralık’ta 2021‘de yayınlanacağı açıklanan filmde astronomi lisansüstü öğrencisi Kate Dibiasky (Jennifer Lawrence) ve hocası Dr. Randall Mindy (Leonardo DiCaprio) bir keşifle, Güneş sistemi içindeki bir yörüngede dönen bir kuyruklu yıldız tespit ediyor.

Dibiasky ve Mindy bir kuyruklu yıldız keşfetse de bir sorunla karşı karşıya kalıyor. Kuyruklu yıldız, doğrudan Dünya’ya çarpacak şekilde ilerliyor. Bu büyük sorunu ise kimse umursamıyor.

Leonardo DiCaprio, Jim Jones filminde tarikat lideri oluyor!

Dünyayı yok edebilecek Everest Dağı büyüklüğündeki bir cisimle ilgili uyarıları kulak arkası etmek insanlığın işine geliyor. Kate ve Randall, Dr. Oglethorpe’un yardımıyla bir medya turuna çıkıyor. Umursamaz Başkan Orlean (Meryl Streep) ile onun özel kalem müdürü olan dalkavuk oğlu Jason’ın ofisinde başlayan yolculukları, Brie (Cate Blanchett) ve Jack (Tyler Perry) tarafından sunulan eğlenceli sabah programı ile devam ediyor. Kuyruklu yıldızın çarpmasına sadece altı ay kalmışken haberlere çıkmaya çalışmak ve çok geç olmadan sosyal medya bağımlısı halkın dikkatini çekmek trajikomik bir göreve dönüşüyor.

Don’t Look Up filminin oyuncu kadrosu

Netflix imzalı Don’t Look Up filminin kadrosunda hangi oyuncular yer alıyor? Yönetmenliğini ve senaristliğini Oscar ödüllü Adam McKay’in yer aldığı filmin oyuncu kadrosunda Mark Rylance, Ron Perlman, Timothée Chalamet, Ariana Grande, Scott Mescudi (Kid Cudi), Himesh Patel, Melanie Lynskey, Michael Chiklis ve Tomer Sisley yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ten + three =

%d blogcu bunu beğendi: