Kültür-Sanat

Amazon Prime Video Kasım Ayı Programı

Amazon Prime Video Türkiye kasım ayı programında Zaman Çarkı, Always Jane ve Hanna gibi merakla beklenen yapımlar yer alıyor.

Amazon Prime Video, kasım ayında Türkiye’de yayına girecek yeni yapımları açıkladı. Kasım ayında Türkçe altyazı seçeneğiyle Prime üyeleriyle buluşacak Amazon Originals yapımları arasında Robert Jordan’ın en çok satan romanından uyarlanan Zaman Çarkı – The Wheel of Time, yönetmenliğini Jonathan C. Hyde’nin üstlendiği dört bölümlük belgesel-dizi Always Jane ve sıra dışı bir genç kadının nefes kesen maceralarını anlatan Hanna‘nın üçüncü sezonu yer alıyor.

Amazon Prime Video Türkiye Kasım Ayı Programı

Amazon prime video türkiye

Always Jane – 12 Kasım

Yönetmenliğini Jonathan C. Hyde’ın üstlendiği 4 bölümlük yetişkinliğe geçiş temalı belgesel-dizi Always Jane, 12 Kasım Cuma günü Prime Video Türkiye’de yayınlanacak. Jane Noury ve ailesinin kendilerini canlandırdıkları dizide, üniversite için evden ayrılmaya hazırlanan bir gencin samimi ve savunmasız hayatı işleniyor. Dizide, bir ailenin koşulsuz sevgisi, büyük sorunlarla başa çıkma yöntemleri, sahip oldukları nezaket ile değişimin gücünü kabullenişleri ve Jane’in gerçekçi bir hayat sürdürebilmesi için tüm engellerin üstesinden gelme çabası ekranlara yansıtılıyor.

Zaman Çarkı – The Wheel of Time – 19 Kasım

Başrollerinde Rosamund Pike, Joshua Stradowski ve Marcus Rutherford’un yer aldığı; Robert Jordan’ın çok satan romanından uyarlanan Zaman Çarkı, 19 Kasım Cuma günü Prime Video Türkiye’de izleyicilerle buluşuyor. Sadece kadınların sihir yapabildiği destansı bir evrende geçen hikâyede, Aes Sedai ismi verilen tüm üyeleri kadınlardan oluşan güçlü bir topluluğun üyesi olan Moiraine’in Two Rivers’daki küçük bir kasabaya gelişi ve ardından yaşanan gelişmeler konu ediniyor. Kasabada Moiraine, içlerinden biri Dragon Reborn kehanetine sahip olan, insanlığı ya kurtaracak ya da yok edecek olan beş gençle birlikte tehlikeli bir yolculuğa çıkıyor.

Hanna: 3. Sezon – 24 Kasım

Başrollerini Esmê Creed-Miles ve Mireille Enos’un paylaştığı, David Farr’ın kalemiyle hayat bulan Hanna‘nın üçüncü sezonu, 24 Kasım Çarşamba günü Prime Video Türkiye’de ekranlara geliyor. Dizinin üçüncü sezonunda kötücül örgüt Utrax tarafından bir suikastçı olmak için eğitilen Hanna’nın sürükleyici maceraları kaldığı yerden devam ediyor. Hanna, eski düşmanı ve eski CIA Ajanı Marissa Wiegler’ın yardımıyla gizlice Utrax’i içeriden yok etmeye ve kendini örgütün pençesinden kurtarmaya çalışıyor. Birlikte yüksek rütbeli Utrax ajanı John Carmichael’ı görevlerine yardım etmeye zorlamalarının ardından genç suikastçının yoldaşları Sandy ve Jules ve daha birçok yeni düşmanı Hanna’nın planından şüphelenmeye başlıyor. Hanna, hedefine doğru ilerledikçe yalnızca dünyanın gündemini değiştirmeye değil, özgürlüğünün karşısında duran Utrax’in arkasındaki asıl gücü de ortaya çıkarmaya adım adım yaklaşıyor.

Netflix Türkiye’ye Kasım Ayında Gelen İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 × four =

%d blogcu bunu beğendi: