Kültür-Sanat

Netflix Türkiye’ye Kasım Ayında Gelen İçerikler

Netflix Türkiye Kasım ayında Kulüp, Beni Çok Sev, Red Notice ve tick, tick… BOOM! gibi merakla beklenen yapımları izleyiciyle buluşturacak. 

Netflix Türkiye kasım ayında yeni film ve dizilerle kütüphanesini genişletmeye devam ediyor. Gökçe Bahadır’ın yer aldığı Kulüp dizisi ilk sezonuyla izleyiciyle buluşurken Narcos: Mexico ise final sezonuyla veda ediyor olacak.

Başrolünde Andrew Garfield‘ın yer aldığı, Oscar adayı Lin-Manuel Miranda imzalı merakla beklenen tick, tick…BOOM! 19 Kasım’da Netflix‘te izleyiciyle buluşacak. Diğer yandan Martin Scorsese imzalı, Leonardo DiCaprio ve Cate Blanchett‘ın başrolünde yer aldığı Göklerin Hâkimi – The Aviator da platforma eklenecek filmler arasında.

Squid Game, Netflix’e Kaç Abone Kazandırdı?

Netflix Türkiye Kasım Ayı Programı

Netflix Orijinal Dizileri

Kulüp: 1. Kısım

Netflix Türkiye

5 Kasım

Gerçek bir hikâyeden uyarlanan dizi, izleyiciyi 1955 yılının İstanbul’una davet ediyor ve 17 yıllık ayrılığın ardından yeniden bir araya gelen bir anne ile kızının yaşam macerasını gözler önüne seriyor.

Narcos: Mexico: 3. Sezon

Netflix Türkiye

5 Kasım

Yeni nesil kartel liderleri güç savaşına tutuşurken gazeteciler gerçeklerin peşine düşer. Devlet yetkilileri ise adalet ve yolsuzluk arasındaki ince çizgide yürür.

Big Mouth: 5. Sezon

Netflix Türkiye

5 Kasım

Romantik itiraflar, öfke dolu konuşmalar ve kötü niyetli dedikodular havada uçuşurken aşk böcekleri ve nefret solucanları Bridgeton Ortaokulu tayfasının kalbine giriyor.

The Unlikely Murderer 

Netflix Türkiye

5 Kasım

Dizide, İsveç Başbakanı Olof Palme’nin uğradığı suikastın görgü tanığı olduğunu iddia eden bir adamın aslında cinayet zanlısı olma ihtimali derinlemesine inceleniyor.

Arcane: 1. Sezon

6 Kasım

Piltover ve Zaun kentleri arasındaki sert çatışmanın ortasında iki kız kardeş, büyülü teknolojiler ve birbirine zıt inanışlar arasındaki savaşın karşı cephelerinde yer alır. İlk üç bölüm 6 Kasım’da izleyici ile buluşurken 4-6. bölüm 13 Kasım, 7-9. bölüm 20 Kasım’da platformda yer alacak.

Cowboy Bebop: 1. Sezon

Netflix Türkiye

19 Kasım

Aynı isimli anime dizisinden uyarlanan Cowboy Bebop’ta, ödül avcısı bir arkadaş grubu, galaksinin en tehlikeli suçlularının peşindedir ve yeterince yüksek bir bedel karşılığında dünyayı kurtarmaya hazırlardır.

Hellbound

19 Kasım

Doğaüstü varlıkların insanları kanlı bir şekilde cezalandırarak cehenneme mahkûm ettiği bir ortam, ilahi adalet temelinde kurulan dinî bir gruba zemin hazırlar.

Kâinatın Hâkimleri: Keşif: 2.Kısım 

Netflix Türkiye

23 Kasım

80’lerin klasikleşen dizisinin devamında Teela, savaşla parçalanmış bir Eternia’da beklenmedik müttefikleriyle birlikte kâinatın sonunun gelmesini önlemeye çabalar.

True Story

Netflix Türkiye

24 Kasım

Turne sırasında uğradığı memleketinde ağabeyiyle geçirdiği bir gece, ünlü komedyenin sahip olduğu her şeyi yitirmesine yol açabilecek bir ölüm kalım meselesine dönüşür.

Netflix Çocuk & Aile

Johnny Test: Mükemmel Köftenin Peşinde 

16 Kasım

Akşam yemeğinde babalarının berbat köftesini yemek istemeyen Johnny ve Dukey, mükemmel köftenin peşine düştükleri bu müthiş interaktif maceraya sizi de çağırıyor.

Türünün Son İki Örneği

19 Kasım

Tüylü ve sevimli iki yaratık yanlışlıkla geleceğe gider ve soylarının tükenmiş olduğunu öğrenir. Acaba donut şeklindeki bu ikili kendi türlerini kurtarabilecek mi?

Waffles ve Mochi: Kutlama Şöleni

Netflix Türkiye

23 Kasım

Misafirler, Waffles ve Mochi’nin kış tatilini kutlamak için kuklaların evine gelir ancak bir sorun vardır: Buz Gibi Günü, tamamen uydurma bir tatildir!

Netflix Orijinal Filmleri

The Harder They Fall

Netflix Türkiye

3 Kasım

İntikam ateşiyle yanıp tutuşan kanun kaçağı Nat Love, hapisten yeni çıkan düşmanı, acımasız çete lideri Rufus Buck’ı alt etmek için kendi çetesini toplar.

Love Hard

5 Kasım

Bir flört uygulamasında ruh eşiyle tanışan Los Angeles’lı yazar, Noel’de ona sürpriz yapmak için ülkenin öbür ucuna uçtuğunda sahte bir profille kandırıldığını anlar.

Siyah Beyaz – Passing

10 Kasım

1920’li yılların New York’unda, beyaz olarak kabul edilen eski bir çocukluk arkadaşıyla yolları kesişen siyah bir kadının dünyası altüst olur.

7 Tutsak – 7 Prisioneiros

11 Kasım

İnsan kaçakçılarının kıskacından kurtulmaya çalışan yoksul bir genç, kendi ahlak kurallarına göre yaşamak ile hayatta kalmak arasında bir seçim yapmak zorundadır.

Red Notice

12 Kasım

Dünyanın en çok aranan sanat hırsızı ve onun peşindeki FBI profil uzmanı, hep bir adım önlerinde olan kurnaz bir soyguncuyu yakalamak için gönülsüzce suç ortağı olur.

tick, tick…BOOM!

tick tick boom

19 Kasım

Gelecek vadeden bir müzikal bestecisi, 20’li yaşları geride bırakmak üzereyken aşk, arkadaşlık ve çok geç olmadan büyük bir eser yaratmanın baskısıyla boğuşur.

Beni Çok Sev

19 Kasım

Dünya çapında popülerlik kazanan 7. Koğuştaki Mucize filminin yönetmeni Mehmet Ada Öztekin’den yepyeni bir yapım. Başrollerinde Sarp Akkaya ve Songül Öden’in yer aldığı Beni Çok Sev, bir baba ile kızının yıllar sonra buruk bir şekilde kavuşmasını konu alıyor.

Bruised

24 Kasım

Halle Berry’nin başrolünde yer alıp yönetmenliğini üstlendiği Bruised, gözden düşmüş bir MMA dövüşçüsünün, terk ettiği genç oğlunun hayatına yeniden girmesiyle ringlere dönmek için son bir şans yakalamasını anlatıyor.

Netflix Orijinal Belgeselleri

Bir Polis Filmi –  A Cop Movie

5 Kasım

İki polis memurunun deneyimleri üzerinden Meksika polis teşkilatındaki yozlaşmayı inceleyen bu belgesel gerçek ile kurgu arasındaki sınırlarda dolaşıyor.

Kaplan Kral 2 – Tiger King 2

17 Kasım

Bu öyküde daha fazla sürprize yer kalmadığını mı düşünüyorsunuz? O zaman hazır olun. Kaplan Kral, daha derin gizemler ve karmaşık kişiliklerle dolu ikinci sezonuyla dönüyor.

The Mind, Explained: 2. Sezon

19 Kasım

Harika şeyler yapabilen zihinlerimiz en iyi niyetlerimizin altını da oyabilir. Yaratıcılık, beyin yıkama ve diğer pek çok konunun ardındaki bilimsel gerçekleri keşfedin.

Lisanslı İçerikler

Göklerin Hâkimi – The Aviator

1 Kasım

Martin Scorsese’nin yönettiği, Leonardo DiCaprio ve Cate Blanchett’ın başrolünde yer aldığı Göklerin Hâkimi, film yönetmeni ve havacı Howard Hughes’un hayatını filme aktarıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

three × five =

%d blogcu bunu beğendi: