Teknoloji

Amazon Prime Video üyeleri profillerini kişiselleştirebilecek

Amazon, kullanıcılarına Prime Video profilinde Amazon Original karakterlerini kullanılabilir hale getirdi ve üyeler profillerini kişiselleştirebilecek. Amazon, geçtiğimiz haftalarda kendi rekorunu kırarak Netflix rekabetine yeni bir boyut kazandırdı. Yenilikler ile karşımıza çıkan şirket, Prime Video üyeleri için kişiselleştirilebilir profil özelliğini aktif etti.

Dünyanın en değerli şirketleri arasında yer alan Amazon, birçok sektörde kullanıcılara yenilikçi özellikler sunmaya devam ediyor.

Prime Video platformunda ivme kazanan Amazon, yeni güncelleme ile kullanıcılara profillerini kişiselleştirme imkanı sunuyor. Akıllı telefon, tablet ve akıllı TV modelleri başta olmak üzere Amazon uygulamasının yer aldığı tüm cihazlarda yeni özellik kullanılabilecek.

Amazon Prime Video üyeleri profillerini kişiselleştirebilecek

Netflix ve The Witcher uzun bir süre daha bir arada olacaklar. Dizinin baş yaratıcısı Lauren Schmidt Hissrich ile sözleşme uzatıldı.

Amazon Prime Video profilinizi ziyaret ederek kolay bir şekilde profil fotoğrafınızı değiştirebilirsiniz. Amazon, kullanıcılara hesaplarını Prime Original karakterleri ile kişiselleştirme imkanı sunuyor.

Yeni profil özelleştirme seçenekleri için iOS ve Android cihazınızda Prime Video uygulamasını güncellemeniz gerekiyor.

Peacock, Disney Plus ve Paramount Plus gibi platformlar da kullanıcılara Prime Video benzeri kişiselleştirme seçenekleri sunmaya başladı. Amazon Prime Video üyeleri profillerini kişiselleştirebilecek olmasını nasıl buldunuz?

Tesla AI Day etkinliğinde tanıtılan ürünler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

14 + 11 =

%d blogcu bunu beğendi: