Kültür-Sanat

Amazon, Yüzüklerin Efendisi Görseli Paylaştı ve Yüzüklerin Efendisi Dizisinin Çıkış Tarihini Açıkladı

Amazon elinden çıkacak olan Yüzüklerin Efendisi dizisi için yayın tarihi verildi ve diziden ilk görsel paylaşıldı.

Yüzüklerin Efendisi (Lord Of The Rings) serisi sinema tarihe adını altın harflerle yazdıran film serilerinden biriydi. Üç filmden oluşan fantastik serinin Amazon tarafından dizi haline getirileceğini yakın zamanda duymuştuk. Nihayet dizinin yayın tarihi açıklandı ve ilk görsel paylaşıldı.

amazon yüzüklerin efendisi

Amazon yapımı Yüzüklerin Efendisi dizisinin çıkış tarihi

Orijinal isminin kısaltmasıyla LOTR olarak da bilinen serüveni dizi haline getiren şirket Amazon oluyor. Amazon’un film ve dizi sektöründeki kararlılığını son zamanlarda iyi bir şekilde gördük. Şirketin Prime TV’ye verdiği önemi artırması ve Türkiye dahil pek çok ülkede yerel fiyatlandırma uygulaması büyük adımlardı. Amazon daha önce de dizi sektöründe birkaç iyi işe imza atmıştı.

Fakat Yüzüklerin Efendisi gibi dev bir yapımın altından nasıl kalkacaklarını merak ediyoruz. Bekleyişimiz 2 Eylül 2022‘de sona erecek. Beklememiz gereken bir yıldan fazla süre var, şu an elimize geçen tek bilgi ise aşağıdaki fotoğraf.

amazon yüzüklerin efendisi
Yüzüklerin Efendisi dizisinden gelen ilk görsel

Yayınlanan görselin tam anlamıyla nefes kesici olduğunu söyleyebiliriz. LOTR evreni için yeni bir devrin başladığı, görseldeki güneş doğuşundan da anlaşılıyor.

Amazon’un elinden çıkacak yeni Orta Dünya macerası 240 ülkede aynı gün çıkacak ve bölümler haftalık olarak gelecek. Yani 2 Eylül’de başlayıp tek solukla tüm diziyi bitiremeyeceksiniz. Televizyon dizilerinden kalan bu yayın düzeni bazılarımızı dizi bağımlılığından kurtarsa da LOTR hayranları için her bölüm sonunda boşluğa düşmek olarak da yorumlanabilir. Amazon da yayınlanacak Yüzüklerin Efendisi Hakkında siz ne düşünüyorsunuz?

Pokemon, Bir Netflix Projesiyle Geri Dönüyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

17 − 1 =

%d blogcu bunu beğendi: