Teknoloji

Instagram ‘Daha sonra tekrar dene’ hatası nedir?İnstagram Kullanıcıları Bu Mesajla Karşılaştı!

Popüler sosyal medya platformu Instagram, ilginç bir hata mesajı ile gündeme geldi. 2 Ağustos 2021 gece saatleri itibariyle uygulamaya giren pek çok kullanıcı, aynı mesajla karşılaştı. Instagram, daha sonra tekrar dene…

Kullanıcılar şu anda sosyal medya platformundan gelecek bir açıklama beklerken; ortaya çıkan bu ilginç problemin sebebi ise merak konusu oldu. Türkiye’deki kullanıcıları da etkileyen bu olayın başlıca Avrupa ülkelerini kapsadığı tespit edildi.

Instagram kullanırken karşılaştığımız ve hesabımızın özelliklerini sınırlayan sinir bozucu akış yenilenemedi hatası ile nasıl mücadele ederiz?

Instagram, etkileşimi teşvik etmek için re-share özelliğini test ediyor.

Instagram ‘Daha sonra tekrar dene’ hatası nedir?

Daha sonra tekrar dene‘ başlığı altında ortaya çıkan Instagram feedback required hatası, milyonlarca kullanıcıya iletildi. Açılan pencerede kullanıcılar, “Topluluğumuzu korumak için Instagram’da bazı işlemleri ne sıklıkla gerçekleştirebileceğini sınırlıyoruz. Hata yaptığımızı düşünüyorsan bize bildir.” mesajıyla karşılaştı.

instagram daha sonra tekrar dene
Instagram’da ortaya çıkan hata mesajı

DownDetector tarafından paylaşılan bilgilere göre Instagramda ‘daha sonra tekrar dene‘ hatası yüzde 70 oranında haber akışı üzerinde göründü. Yüzde 15’lik bir kısım hikayeleri kapsarken; üyelerin yüzde 14’ü uygulamaya giriş yaparken bu soruna rastladı.

Instagram ne zaman düzelecek?

Dünyanın neredeyse tüm bölgelerinde karşılaşılan ‘Daha sonra tekrar dene’ mesajı, kullanıcılar için endişe yarattı. Problem şu anda katlanarak büyümeye devam ederken; şirket konuyla alakalı sessizliğini korumayı sürdürüyor. Fakat ilerleyen saatlerde problemin çözüleceği tahmin ediliyor.

Sorun düzelti, Instagram’dan açıklama geldi!

Gece saat 01:40 itibariyle Instagram, Twitter hesabı üzerinden yaptığı bir açıklamada problemin giderildiğini bildirdi. Hesapların eskisi gibi normal çalışmaya devam ettiğini açıklayan şirket, sorunun kaynağını açıklamaktan kaçındı. Tweet’te şu ifadelere yer verdi:

instagram daha sonra tekrar dene

Ve geri döndük! Hesabınızın şimdi normal çalışıyor olması gerekir.

Instagram Comms

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

six − 3 =

%d blogcu bunu beğendi: