Teknoloji

AWS, Amazon Connect’te yepyeni özellikleri kullanıma sundu!

AWS, müşteri hizmetleri odaklı ürünü Amazon Connect hizmetine yeni özellikler eklemeye devam ediyor.

Dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden birisi olan Amazon’a ait olan ülkemizde de faaliyet gösteren Amazon Web Services (AWS), müşteri hizmetleri odaklı ürünü olan Amazon Contact’ı birkaç yıl önce piyasaya sürdü. Şirket, yeni özelliklerle deneyimi arttırıyor.

AWS, Amazon Connect’e otomatik aracı izleme özelliğini ekliyor

AWS, Amazon Connect ile birlikte Salesforce ve diğer yerleşik kurumsal SaaS satıcıları gibi şirketlerle rekabet içerisine girdi. CEO’su Adam Selipsky, AWS üzerinde çalışan Amazon İletişim Merkezlerini yönetmek için yeni özelliklerini tanıttı.

Amazon Connect

Diğer bir anlamda şirket, Amazon Connect’te yöneticilerin sorun yaşayan CSA’ları belirlemesine yardımcı olmak için tasarlanmış yeni performans yönetimi özelliklerini kullanıma sunuyor. Yeni özellik, performans inceleme formları ile makine öğrenimi odaklı ses analitiğinin bir kombinasyonunu kullanarak çözüm üretiyor.

Amazon Web Services ile artık herkes analiz yapabilecek!

Adam Selipsky konuya ilişkin olarak

Bunlar, iletişim merkezi yöneticilerinin performans sorunlarını belirlemek ve aracılara koçluk yapmak için harcadıkları zamanı azaltır. Bağlanma, daha iyi müşteri hizmeti sunmak gibi iş zorluklarını yeniden tasarlamak için bulutun kısıtlamaları nasıl ortadan kaldırdığının harika bir örneği.

Amazon Connect

Böylece AWS, yaşanan problemlerin daha hızlı ve daha tutarlı bir şekilde çözebilmeleri için rehberlik edecek. Öte yandan dünyanın en kapsamlı ve en yaygın kullanılan bulut platformu olan, dünya çapındaki veri merkezlerinden 200’ün üzerinde tam özellikli hizmet sunan Amazon Web Services (AWS), Türkiye’de oldukça yaygın kullanılıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

fourteen + 12 =

%d blogcu bunu beğendi: