Spor

Beşiktaş Borussia Dortmund Hangi Kanalda? Saat Kaçta?

Beşiktaş Borussia Dortmund maçı hangi kanalda? Saat Kaçta? Beşiktaş, Vodafone Park’ta 15 Eylül Çarşamba günü güçlü alman temsilcisi Borussia Dortmund’u ağırlayacak.

Beşiktaş UEFA Şampiyonlar liginde saha çıkıyor. Rakip, güçlü alman Dortmund. Hedef galibiyet. Beşiktaş, şampiyonlar ligi ilk maçından sahasında Borussia Dortmund’u konuk edecek. Beşiktaş-Borussia Dortmund maçı 15 Eylül Çarşamba günü 19.45’te Exxen’den yayınlanacak. Exxen, UEFA’ya ait tüm organizasyonların yayın hakkını aldı. Böylelikle Exxen Şampiyonlar Liginin yanında, UEFA Avrupa Ligi, UEFA Konferans Liginide yayınlayacak. Peki Exxen nasıl izlenir? Kaç para?

Exxen Nasıl İzlenir?

Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu Acunn Medya’nın yeni yatırımı Exxen, rakipleri Netflix, Phu TV gibi bir platform. Exxen, dizi ve filmlerin izlenebileceği internet TV kanalı olarak tarif edilebilir. Platform benzerleri gibi aylık üyelik ücreti ile izlenebiliyor. Reklamlı ve reklamsız olmak üzere 2 ücretli üyelik seçeneği var.

Beşiktaş-Borussia Dortmund Hangi Kanalda? Saat Kaçta?

Türk kullanıcıların alışık olduğu Netflix’ten farklı olarak reklamlı içerik seçeneğinin bulunması ve fiyatının diğer seçeneğe göre uygun olması dikkat çekiyor. Platformun geliştirilme aşamasına 900 milyon TL yatırım yapan Acun’un ‘reklam’ seçeneğini sunması, gelir kalemini çeşitlendirmeye yönelik bir tercih olarak karşımıza çıkıyor. Exxen’de üyelik oluşturmanız ve izlemeye başlamanız için exxen.com sitesine girip, 7 gün ücretsiz izle kısmından bilgilerinizi girmeniz yeterlidir. Daha sonra ise ücretli üyeliğe geçmek için ödeme yapmanız gerekir.

Ayrıca, Exxen’e üye olduktan sonra spor müsabakalarını izlemek ilave olarak spor paketi için ödeme yapmak gerekiyor. Spor paketi için aylık 24,90 TL’yi gözden çıkartmak gerekiyor.

Beşiktaş-Borussia Dortmund Hangi Kanalda? Saat Kaçta?
Dünyanın En Önemli Orta Saha Oyuncularında Pjanic, Beşiktaş ile Anlaştı!

Exxen TV nereden izlenir?

Kullanıcıların cevabını çok merak ettiği “Exxen TV nereden izlenir?” sorusu için şimdilik şöyle bir liste yapmak mümkün:

– iPhone telefonlar ve tabletler: Uygulama indirerek izlenebilir.
– Android telefonlar ve tabletler: Google Play Uygulama mağazasından Exxen uygulaması indirilerek izlenebilir
– Tüm akıllı TV markaları: İnternet tarayıcısından exxen.com sitesine girip, üyelik işlemlerini tamamlayarak izlenebilir.
– Tüm masaüstü bilgisayarlar: Exxen’in sitesinden üye olunarak izlenebilir.

Ülke puanına çok fazla ihtiyaç duyduğumuz şu günlerde, Borussia Dortmund karşısında Beşiktaş’ımıza başarılar dileriz. Umarız Avrupa’daki tüm temsilcilerimiz haftayı galibiyet ile kapatır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

8 + nine =

%d blogcu bunu beğendi: