Goygoy

Bill Gates’in kızı Jennifer Gates, imam nikahı kıydı!

Bill Gates bu yılın başlarında boşanmasının ardından servetini yarılasa da hala dünyanın en zenginlerinden biri. Bu başarılı ve milyarder ismin yakınları da muhtemelen kendisiyle aynı sefayı paylaşıyor. Bill Gates’in büyük kızı Jennifer Gates, Mısırlı nişanlısı ile imam nikahı yoluyla evlendi.

Çok gizli bir törenle gerçekleşen evlilik, Mısırlı kocasının isteği üzerine İslami usullere uygun olarak gerçekleştirilmiş. Tüm dünyanın yakından takip ettiği çiftin evliliği sadece magazin değil, teknoloji gündeminde de yankı uyandırdı.

Yüzüklerin Efendisi Dizisinde Siyahi Hobbitler Olacak!

Bill Gates’in kızı Jennifer Gates, Mısırlı nişanlısıyla evlendi

Jennifer Gates ile Müslüman damat Nayel Nassar’ın imam nikahı kıymasının ardından sırada ise düğün vardı. Jennifer, bir milyarderin kızı olarak ne tür bir düğün planladı bilmiyoruz ancak nikahlarını ve gizli olarak kıydılar. Gates ailesinin New York’un North Salem bölgesindeki evinde gerçekleşen törene Jennifer’ın annesi Melinda Gates ve babası Bill Gates katıldı. Düğünleri, nikahları kadar gizli saklı olmasa da sadece 300 kişi davet edildi ve yine gözlerden ırak bir yerde düzenlendi.

jennifer gates

Bu düğünle ilgili en dikkat çeken detaylardan biri, Bill Gates’in geçen aylarda boşandığı eşi Melinda Gates’in bir araya gelmesi oldu. Görünüşe göre çift ayrı olsa da kızlarının düğünü için tekrar bir araya gelmişler. Bill Gates’in nafaka olarak servetinin büyük kısmını eski eşine ödemesi, bu ayrılığın maddi tarafı olarak akıllarda kalmıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

4 × 3 =

%d blogcu bunu beğendi: