Kültür-Sanat

Brad Pitt ve George Clooney Yıllar Sonra Tekrar Aynı Projede

Hollywood’un yıllar geçse de karizmasından ödün vermeyen iki ismi Brad Pitt ve George Clooney, yıllar sonra tekrar bir proje için bir araya geliyor.

Brad Pitt ve George Clooney Yıllar Sonra Tekrar Aynı Projede

Clown isimli ilk uzun metraj filmiyle Hollywood’a giriş yaptı. Daha sonra ise Spider-Man: Homecoming ve Spider-Man: Far From Home gibi filmlerle Marvel’a kapak atan Jon Watts’ın yönetmenliğini ve senaristliğini üstlendi. İsimsiz film, Clooney ve Pitt tarafından canlandırılacak “sorun çözücü” iki adamın aynı işte görevlendirilmesiyle gelişecek olaylar zincirini anlatacak.

Brad Pitt ve George Clooney Yıllar Sonra Tekrar Aynı Projede

Filmin prodüksiyonunu Clooney’nin Smokehouse Pictures ve Pitt’in Plan B Entertainment isimli yapım şirketleri üstlenirken, dağıtım tarafı belirsiz. Sony Pictures, LionsgateApple Studios, NetflixAmazon StudiosAnnapurna Pictures, Universal PicturesMGM Studios ve Warner Bros. gibi Hollywood’un büyük dağıtım firmaları streaming platformları isimsiz filme kancayı takmak istiyor.

Son olarak Coen kardeşlerin Burn After Reading’inde beraber gördüğümüz George Clooney ve Brad Pitt ikilisini tekrar buluşturacak. İsimsiz filmden yakın zamanda daha fazla haber alacağız gibi görünüyor.

Casio ve Pac-man iş birliği

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

eleven − 9 =

%d blogcu bunu beğendi: