Spor

Cristiano Ronaldo, Manchester United ve Eric Ten Hag başta olmak üzere çok sert açıklamalar yaptı!

Manchester United’da kariyerinin en kötü zamanlarını geçiren Cristiano Ronaldo’nun, The Sun gazetesinden Piers Morgan’a verdiği röportaj, futbol dünyasına bomba gibi düştü desek yeridir.

Cristiano Ronaldo, gerçekten de tarihin en ikonik futbolcularından biri mi?


Cristiano Ronaldo’nun, The Sun’a verdiği röportajdan öne çıkanlar

“United’ı, taraftarları seviyorum. Onlar her zaman bana destek oldular. Erik ten Hag’a saygı duymuyorum çünkü bana saygı göstermiyor. Bana saygın yoksa, ben de sana asla saygı göstermem.”

“Rooney’nin beni neden ağır şekilde eleştirdiğini bilmiyorum. O emekli oldu, ben ise hala en üst seviyede oynuyorum. Muhtemelen bu yüzdendir. Bir doğruyu ise dile getirmeyeceğim, o doğru ise; ondan daha iyi göründüğüm.”

“Evet, Manchester United beni ayrılmaya zorluyor. Sadece teknik direktör değil, kulüpteki 2-3 kişi de buna dahil. İhanete uğradığımı hissediyorum.”

“Sir Alex Ferguson gittiğinden beri United’da hiçbir şey değişmedi, gelişmedi kulüp. Buraya dönmeye karar verdiğimde sadece kalbimin sesini dinledim. Ferguson bana City’e gitmen imkansız dedi. Tamam patron dedim ve önüme baktım.”

(Ralf Rangnick için) “Teknik direktör değilsen neden Manchester United’ın başına geçiyorsun? Daha önce adını bile duymamıştım.”

“Picasso’nun dediği gibi, yeniden inşa etmek için önce yok etmelisin. United buna benimle başlarsa, benim için sorun değil. Bu büyüklükte bir kulüp zirvede olmalı ama durum böyle değil, mazeret söz konusu olamaz.”

Cristiano Ronaldo, Manchester United ve Eric Ten Hag başta olmak üzere çok sert açıklamalar yaptı!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

4 × 1 =

%d blogcu bunu beğendi: