Kadın & ModaKültür-Sanat

Dior Vespa Scooter İşbirliği

Dior Vespa Scooter işbirliği. Paris’in şıklığı, bu sürpriz işbirliğinde La Dolce Vita ile buluşuyor. Aşağıda 946 Vespa Christian Dior Scooter ve aksesuarlarını nerede ve ne zaman alabileceğinizi öğrenin!

Lüks moda sektörü, devam eden COVID-19 salgını nedeniyle artan zorluklarla karşı karşıya kalırken, Christian Dior, Vespa ile scooter işbirliğinin büyük ifadesiyle gelecekte Avrupa kaçamaklarını hayal etmemizi sağladı. WWD’nin bildirdiğine göre, salgından çok önce devam eden bir ortaklık olan ortak çalışma, Vespa 946’nın sınırlı sayıda yinelemesini içeriyor.

İşe Yaramayanları Çöpe At

Dior Vespa, Dior’un kadın koleksiyonlarının yaratıcı direktörü Maria Grazia Chiuri tarafından tasarlandı ve Romalı tasarımcının ünlü Fransız lüks evindeki çalışmaları ile İtalyan mirası arasında mükemmel bir bağlantı kuruyor. Tesadüfen, 1946, Dior’un Paris’teki ana binasının kapılarını açtığı ve Vespa’nın İtalya’daki ilk scooter’ını piyasaya sürdüğü yıl oldu.

Resmi olarak Vespa 946 Christian Dior olarak bilinen scooter, scooter’ın patent bej rengi ve retro bronz-altın detaylarıyla tamamlanan imza Dior Oblique deseniyle süslenmiş bir seleye sahiptir. Eşleşen bir kask ve bagaj rafına takılabilen bir üst çanta dahil olmak üzere bir dizi aksesuar ürünle birlikte sunulacak.

Dior Vespa Scooter İşbirliği

Dior’un Vespa ile ortak projesini tartışan Chiuri, “Benim için Vespa şehrim Roma ile bağlantılı.” Bir Vespa’nın başrolde olduğu çok sayıda mutlu anım var. Kocam ve ben Roma’da böyle dolaşıp Fregene’de deniz kenarına giderdik. Bu, kişisel geçmişimle karmaşık bir şekilde bağlantılı bir İtalyan -lık sembolü ve artık Dior’daki profesyonel hayatımın bir parçası.”

Vespa 946 Christian Dior, 2021 baharında dünya çapındaki Dior butiklerinde ve Piaggio’nun Motoplex mağazalarında satışa sunulacak. Ürünler ve fiyatlandırma hakkında daha fazla güncelleme için burayı takip etmeye devam edin. Dior Vespa Scooter işbirliği nereye gidecek önümüzdeki günlerde göreceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

13 + 9 =

%d blogcu bunu beğendi: