Kültür-Sanat

Erşan Kuneri Dizisi İçin Zafer Algöz İddialı konuştu!

Ünlü oyuncu Zafer Algöz, rol aldığı ve Netflix’te yayınlanacak olan Erşan Kuneri dizisi çekimlerinin 5 Eylül’de biteceğini söyledi.

Başrollerinde Cem Yılmaz, Zafer Algöz, Ezgi Mola, Çağlar Çorumlu, Uraz Kaygılaroğlu, Merve Dizdar, Bülent Şakrak, Necip Memili, Özkan Uğur ve Nilperi Şahinkaya gibi isimlerin yer aldığı Erşan Kuneri dizisi Tumtum İbrahim, Alev, Altın Oran, Miki Muammer, Seyyal, Payro Cemal gibi karakterler de yer alacak.

Çekimleri devam eden dizi, Netflix’te yayınlanacak. Ancak yayın tarihi henüz açıklanmadı.  ‘G.O.R.A.’ ile ‘Arif V 216’da yer alan fenomen karakter Erşan Kuneri’nin 1970’lerin sonu ve 1980’lerin başında yaşadıklarını konu alacak dizinin ilk sezonu 8 bölümden oluşacak. Diğer Cem Yılmaz yapılmarında olduğu gibi kadroda bulunan Zafer Algöz’den diziye dair önemli.

Dexter: New Blood Ne Zaman Başlayacak! İşte Dexter’ın Fragmanı!

Dizi hakkında yeni bilgiler veren Zafer Algöz, beklentileri bir miktar daha arttırdı.

zafer algöz erşan kuneri

Muhabirlere şunları söyledi: “Bugün repo günümüz. Heyecanlı değiliz, sakiniz. Üç aydır çalışıyoruz. 2022 mart ya da nisan gibi gösterime girer. Hepsi sinema filmi gibi, kaliteli ve birbirinden farklı işler. Çok masraflı, özen gösterilmiş bir iş. Sekiz karakter oynuyoruz, hepimiz, adam başı. Hep aynı adamlar yok, çok farklı oyuncular var bu kez. Her birini sinema filmi özelinde çekiyoruz. Aceleye getirilmeden, ince düşünülmüş, pahalı bir prodüksiyon. Hiç ucuz değil. İddialı olacak ama Türkiye’de kimsenin kolay kolay yapmaya cesaret edemediği kaliteli bir iş.” diyerek, dile getirdi.

Setten paylaşılan son kare de beklentileri arttırıyor.

erşan kuneri set

Cem Yılmaz ise, “Sezon tasarımıyla yapılmış bir şey olacak. Eğer ilk sezon tutarsa neden bir sekiz bölüm daha yapmayalım. İçinde sürpriz formatlar da barındıran bir komedi şovu olacak” ifadelerini kullanmıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

6 + 11 =

%d blogcu bunu beğendi: