Kültür-Sanat

Netflix, Erşan Kuneri’nin 2. sezonun duyurdu: Cem Yılmaz ve Netflix, 6 farklı yeni projeye imza atacak!

Netflix Türkiye, Cem Yılmaz’ın hem çok izlenen hem de tartışma yaratan dizisi Erşan Kuneri’nin ikinci sezonu resmen duyuruldu. Yeni sezon için henüz tarih verilmedi.

Netflix Türkiye’nin geçtiğimiz mayıs ayında yayınladığı orijinal dizisi Erşan Kuneri, bugün sevenlerini mutlu edecek bir haberle geldi. Cem Yılmaz’ın ekranlara geldiği son yapım olan Netflix dizisinin ikinci sezonu resmen duyuruldu. Duyuru, Netflix Türkiye tarafından paylaşıldı.

Netflix Türkiye’nin resmi sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda “Kuneri Film ailesi ile yeniden bir araya gelmekten mutluluk duyarım. Erşan Kuneri 2. sezon geliyor.” ifadeleri yer aldı. Bununla birlikte paylaşımda Erşan Kuneri’nin yer aldığı bir karta da yer verildi.

Erşan Kuneri 2. sezon duyurusu:

Cem Yılmaz’ın G.O.R.A.’da karşımıza çıkan ve akıllara kazınan karakterini yeniden ekranlara taşıdığı dizisi, çıkışıyla Türkiye’de izleyenleri ikiye bölmüştü. Her bölümünde Kuneri’nin aklındaki farklı bir filmi konu alan yapım, kimi izleyenleri tatmin ederken kimisi içinse bir hayal kırıklığıydı.

erşan kuneri

Cem Yılmaz ve Netflix, 6 farklı projeye imza attıklarını duyurdu

Ünlü komedyen Cem Yılmaz ve Netflix, bugün yapılan resmî açıklamaya göre 6 farklı proje için bir araya geldi.

Netflix Türkiye bugün Erşan Kuneri dizisi için ikinci sezonu duyurdu. İşte bu duyurulurken başka bilgiler de verildi. Yayınlandığı ilk ayda zirveye demir atan “Erşan Kuneri’nin Türkiye’de en çok izlenen yerli içerikleri olduğunu belirten Netflix Türkiye, bu açıdan Cem Yılmaz ile başka projelere de imza atmak istiyor. Bu bağlamda da şu açıklama geçiliyor: “Cem Yılmaz ve Netflix, içinde birden fazla formatı kapsayan bir anlaşmayı da müjdeledi. Yapılan anlaşmaya göre, Erşan Kuneri’nin 2. sezonu dahil olmak üzere toplamda 2 dizi, 2 film ve 2 stand-up projesine imza atıldı. Anlaşma dahilindeki ilk film olan “Do Not Disturb”un çekimlerinin sonbaharda başlaması planlanıyor.”

Netflix Temmuz ayında hangi yeni dizileri, filmleri, belgeselleri abonelerine sunacak?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 × 4 =

%d blogcu bunu beğendi: