TeknolojiKadın & ModaYemek & Sağlık

Formda Kalmanın Apple Hali: Apple Fitness Plus

Geçtiğimiz günlerde, Apple etkinliğinde Tim Cook tarafından Apple Fitness Plus tanıtıldı. İzleyenleri heyecanlandıran Apple Fitness Plus ‘ın detaylı incelemesini sizinle paylaşıyoruz.

Apple Fitness Plus ‘ı duyuran Apple, iPhone ve iPadleri üzerinden ezgersiz sınıflar sunmakta. Bu yeni fitness uygulaması Apple Watch ile birlikte çalışmak üzere tasarlandı. Yani Apple diyor ki; ‘Benim ürünlerimi kullanacaksın arkadaş!’

Apple uygulamayı kullananların, herhangi bir ekipmana ihtiyaç duymadan istedikleri zaman istedikleri yerde sporlarını yapabileceğini de belirtiyor.

Apple ‘ın fitness uygulamasına iPhone ‘lardaki Fitness aracılığı ile erişim sağlanabilirken, iPad ve Apple TV ‘lerden de erişim sağlayabilecekler.

Uygulamadaki antrenmanların birçoğunu sadece bir dambıl seti ile veya hiç bir alet olmadan kullanabileceğiniz belirtiliyor. Apple Fitness Plus, bisiklet, koşu bandı, yoga, güç gibi birçok egzersiz türlerini kullanıcılarının hizmetine sunuyor.

Apple Fitness Plus ‘ın Ücreti Ne Olacak?

Apple Fitness Plus ‘ın abonelik ücreti 9.90$ olarak açıklanmış olsa da Türkiye fiyatı henüz belli değil. Tahminlerimize ve aldığımız duyumlara göre 17.99 TL lik fiyat ile ülkemize geleceği konuşuluyor.

iPhone 12 Neden tanıtılmadı? Apple Event ‘e Genel Bakış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

three × 3 =

%d blogcu bunu beğendi: