GoygoyKadın & ModaKültür-SanatTeknoloji

Netflix Türkiye’de Ekim Ayında Yeni Neler Var?

Netflix Türkiye ‘nin Ekim ayının programını sizler için derledik. Netflix ‘i kurutanlar için dikkat çekici yapımlar bu ay Netflix’te yayınlanacak. İşte o yapımlar…

The Haunting of Bly Manor

The Haunting of Bly Manor

9 Ekim

The Haunting: Tepedeki Ev”in yapımcıları, serinin 2. kısmında Henry James’in hikâyelerinden uyarlanan gotik ve romantik bir hayalet öyküsünü ekrana taşıyor.

Emily in Paris

2 Ekim

Hırslı bir pazarlama yöneticisi olan Emily, Paris’te rüya gibi bir iş fırsatı yakalar. Maceralarla dolu yeni hayatında pek çok şeyi aynı anda idare etmek zorundadır.

Sosyal Mesafe

15 Ekim

Karantinada çekilen bu trajikomik antoloji dizisi, birbirlerinden uzak duran insanların ilişkilerini koruma çabalarını hem karanlık hem de komik şekilde ele alıyor.

The Alienist: Angel of Darkness

Netflix Türkiye

22 Ekim

Bir yıl sonra Sara kendi dedektiflik bürosunu işletmektedir. Dedektiflik bürosu, İspanya başkonsolosunun bebek yaştaki kaçırılan kızını bulmakla görevlendirilir.

Perdida

Netflix Türkiye

23 Ekim

Yıllar önce kızını kaçıran adamın peşinde olan Antonio, Kolombiya’nın en kötü hapishanesi La Brecha’ya gönderilmek için kendisini tutuklatır.

Oktoberfest: Beer & Blood

Netflix Türkiye

1 Ekim

1900’lerin Münihi’nde hırslı bira imalatçısı Curt Prank, şehrin kazançlı festivali Oktoberfest’e hâkim olacak bir bira çadırı kurma macerasında zalim taktikler kullanır.

To the Lake

Netflix Türkiye

7 Ekim

Ölümcül bir virüs Moskova’yı vurunca sağ kalanlar vahşi doğaya kaçar. Ancak hastalığın, korkunç yağmacıların ve kendi aralarındaki husumetin tehdidi altındadırlar.

Suburra

Netflix Türkiye

30 Ekim

İtalya’daki bir sahil kentinde yaşanan arazi savaşında nihai karar verilmek üzeredir ve suçlular oyunu son bir kez oynamaya hazırdır.

Grand Amry

Netflix Türkiye

16 Ekim

Brooklyn’in en büyük devlet lisesindeki beş öğrenci başarılı olmak, ayakta kalmak, özgürleşmek ve geleceği yakalamak için mücadele ederek kaotik bir dünyaya karşı koyar.

Bloof of Zeus

Netflix Türkiye

27 Ekim

Antik Yunan’da yaşayan sıradan bir adam olan Heron, gerçekte Zeus’un oğlu olduğunu ve asıl görevinin dünyayı şeytani bir ordudan kurtarmak olduğunu keşfeder.

Netflix Orijinal Filmleri

 Bir Ay Masalı – Over The Moon

23 Ekim

Mitolojik bir ay tanrıçasıyla tanışmayı uman bir kız inşa ettiği roketle uzaya çıkar. Yönetmen koltuğunda animasyon efsanesi Glen Keane var.

Şikago Yedilisi’nin Yargılanması – The Trial of the Chicago 7

16 Ekim

1968 Demokratik Ulusal Kongresi’nde barışçıl bir protesto olması amaçlanan gösteriler, polisle ve Ulusal Muhafızlarla şiddetli bir çatışmaya dönüşür.

Rebecca

21 Ekim

Fırtınalı bir aşk yaşadığı zengin dulla evlenen saf bir gelin, eşinin ailesine ait malikâneye taşınır. Ancak adamın merhum eşinin tehditkâr gölgesinden kaçamaz.

Netflix Orijinal Belgeselleri

David Attenborough: A Life on Our Planet

Netflix Türkiye

4 Ekim

Bir belgesel yayıncısı, tabiat alanlarının kaybının yasını tutmak ve gelecek için bir vizyon sunmak üzere kendi hayatını ve Dünya’nın evrimsel tarihini anlatıyor.

Unsolved Mysteries 2. Kısım

19 Ekim

Efsanevi belgesel dizisinin sürükleyici yeni uyarlamasında, gerçek hayattan gizemli kayıp vakaları, şaşırtıcı cinayetler ve gerçeküstü karşılaşmalar yer alıyor.

BLACKPINK: Light Up the Sky

14 Ekim

Rekorlar kıran Koreli kız grubu BLACKPINK’in üyeleri kendi öykülerini anlatıyor. Yükselişlerinin ardındaki hayaller ve denemelerle dolu zorlu yolculuğa siz de tanık olun.

Sakkara’nın Sırları

28 Ekim

Bir arkeolog ekibi, daha önce keşfedilmemiş geçitleri, lahitleri ve mezarları kazarak Mısır’ın neredeyse son 50 yıldaki en önemli buluşunun sırlarını bir araya getiriyor.

Lisanslı İçerikler

1 Ekim

Devil’s Advocate

A Nightmare on Elm Street

Halloween

2 Ekim

Sen Kiminle Dans Ediyorsun

4 Ekim

Flatliners

11 Ekim

Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

23 Ekim

The Purge: Anarchy

24 Ekim

Pet Sematary

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

sixteen − three =

%d blogcu bunu beğendi: