Teknoloji

Getir ve BiTaksi işbirliğine gidiyor: GetirBiTaksi

Getir, taksi çağırma uygulaması BiTaksi ile işbirliğine gitti. Getir kullanıcıları artık getir uygulaması içerisinde GetirBiTaksi seçeneğiyle kolayca taksi çağırabilecek.

Son dönemlerde yurt içinde ve yurt dışında yaptığı yatırımlarla sık sık gündemde olan Getir, yeni bir işbirliğine gitti. Taksi uygulaması BiTaksi ile anlaşarak yatırımlarını sürdürdü.

Getir, aynı zaman hisse ortağı olduğu BiTaksi uygulamasını GetirBiTaksi adıyla kendi servislerine ekleyerek taksi çağırma hizmetine başladı. Getir uygulamasını kullanan kullanıcılar GetirBiTaksi bölümünden artık istedikleri konuma taksi çağırabilecek.

GetirBiTaksi kullanımda

Getir ve BiTaksi işbirliğine gidiyor: GetirBiTaksi

Getir 2015 yılında, ihtiyaç duyulan ürünleri kısa sürede getirmeyi amaçlayan bir çevrimiçi market uygulaması olarak kuruldu. Kurulduğu günden bu yana hızla büyüyerek bugün İstanbul, Ankara ve İzmir başta olmak üzere Türkiye’de yaklaşık 30 şehirde, 400’den fazla depoyla hizmet veriyor. Öyle ki şirketin başarısı ülke sınırlarını aşarak İtalya’ya kadar uzandı.

Getir, daha önce BiTaksi’ye yatırım yaparak yüzde 35,6’lık hisseyle ortak olmuştu. Getir ve Bitaksi işbirliği, yeni bir boyut kazandı. Kullanıcılar, BiTaksi uygulamasına Getir’in içinde yer alan GetirBiTaksi seçeneğiyle erişebiliyor.

Uygulama, BiTaksi uygulamasının hizmet verdiği Ankara ve İstanbul’da hizmette. Ancak ilerleyen günlerde Getir’in hizmet verdiği tüm şehirlere yayılması bekleniyor.

İstanbul Ankara Arası Kargo Drone ile Taşınacak!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 × four =

%d blogcu bunu beğendi: