Kültür-Sanat

Peaky Blinders, Sinema Filmi ile Karşımıza Çıkıyor!

Yayınlandığı beş sezonuyla BBC’nin en sevilen dizilerinden biri konumuna ulaşan Peaky Blinders, sinema filmi karşımıza çıkacak!

2014’te serüveni başlayan dizinin yaratıcısı Steven KnightBFI Londra Film Festivali’nde konuşma yaptığı bir panelde hem dizinin yeni sezonu hem de müstakbel sinema filmine dair güncellemeler paylaştı. Steven Knight’ın paylaştığı habere göre Peaky Blinders’ın sinema filminin çekimleri 2023 yılında başlayacakmış. Serinin altıncı ve aynı zamanda final sezonu hakkında da konuşan Knight; Peaky Blinders’ın altıncı sezon çekimlerinin tamamlandığını ve sadece kurgu kısmının bitmesini beklediklerini belirtti. Peaky Blinders’ın yeni sezonu, kurgusu tamamlandıktan sonra 2022 yılının bahar aylarında yayınlanmaya başlayacakmış. Shelby ailesinin akıbetini izleyeceğimiz yeni sezon ve sinema filmi sonrasında Peaky Blinders evreninde geçen; diziyle bağlantını farklı yapımlar görmemiz de muhtemelmiş.

28 Days Later…Inception ve The Dark Knight gibi yapımlarda da karşımıza çıkan Cillian Murphy’nin Thomas Shelby karakteriyle harikalar yarattığı Peaky Blinders’ınoyuncu kadrosunda Paul AndersonHelen McCrorySophie RundleNed DennehyFinn ColeIan PeckNatasha O’KeeffeHarry Kirton ve Joe Cole gibi isimler yer alıyor.

Joker 2 Çıkacak Mı? Joaquin Phoenix Joker’ın muhtemel devam filmiyle ilgili konuştu!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

five × two =

%d blogcu bunu beğendi: