Kültür-Sanat

Dayanın az kaldı! Yüzüklerin Efendisi dizisi Güç Yüzükleri’nden son fragmanda geldi!

Amazon tarafından büyük bir bütçe ile hazırlanan Yüzüklerin Efendisi dizisi Güç Yüzükleri’nden bir fragman daha yayınlandı.

Alışveriş devi Amazon’un Prime Video özelinde 500 milyon dolardan fazla devasa bir bütçe ile hazırladığı Yüzüklerin Efendisi dizisi, direkt olarak The Lord of the Rings: The Rings of Power ya da Türkçe karşılığıyla Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri adı altında yolda bulunuyor. Dizi en son geçtiğimiz hafta yayınlanan hemen aşağıda izleyebileceğiniz ana fragman ile ses getirmişti. Bu 2 dakika uzunluğundaki video, büyülü bir maceranın yolda olduğunu göstermişti. The Lord of the Rings fanlarının tüylerini diken diken eden video sonrasında yukarıda izleyebileceğiniz yeni fragman yayınlandı. SDCC kapsamında yayınlanan yeni video, bazı yeni karakterleri karşımıza getiriyor ve yaşanan destansı savaşlara ufak ufak bakış attırıyor.

Dizi, kaçıranlar için J. R. R. Tolkien’in The Hobbit ve The Lord of the Rings kitaplarındaki olaylardan binlerce yıl öncesini anlatacak ve söylendiği kadarıyla Orta Dünya tarihinin destanlara konu olan İkinci Çağ’ındaki efsanevi kahramanları ilk kez ekrana getirecek.

yüzüklerin efendisi güç yüzükleri

Güç Yüzükleri Fragmanı

Dizide Robert Aramayo, Morfydd Clark, Maxim Baldry, Cynthia Addai-Robinson, Owain Arthur, Nazanin Boniadi, Ismael Cruz Córdova, Charles Edwards, Trystan Gravelle, Sir Lenny Henry, Ema Horvath, Markella Kavenagh, Joseph Mawle, Tyroe Muhafidin, Sophia Nomvete, Lloyd Owen, Megan Richards, Dylan Smith, Charlie Vickers, Leon Wadham, Benjamin Walker, Daniel Weyman ve Sara Zwangobani gibi oyuncular yer alıyor.

Game Of Thrones kadar büyük bir global etki yaratması beklenen Yüzüklerin Efendisi dizisi, 2 Eylül 2022 tarihinde ilk sezonu ile Prime Video üzerinden yayınlanacak. Yapıldığı görülen bazı içeriksel değişiklikler ve karakterler nedeniyle fanlar arasında bazı tartışmalar yaratan Yüzüklerin Efendisi dizisi, açık olarak oldukça etkileyici bir şov karşımıza getirecek.

Amazon, Yüzüklerin Efendisi dizisi The Rings of Power için bir servet harcamış!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

two × 1 =

%d blogcu bunu beğendi: