GoygoyKültür-Sanat

Hakan: Muhafız ‘ın Final Sezonun Fragmanı Yayınlandı

Netflix’ in ilk Türk orjinal dizisi olan Hakan: Muhafız 4. sezon itibariyle final yapacak. Başrolünde Çağatay Ulusoy’un olduğu dizide son sezonun birçok süpriz bekleniyor.

Dünyanın en büyük dijital yayın platformu Netflix’in ilk özgün Türk dizisi olan Hakan: Muhafız, ya da global ismiyle The Protector, geride bıraktığı üç sezonda hatrı sayılır bir izleyici kitlesi oluşturmasına rağmen, senaryo ve görsel efekt bakımından yer yer sınıfta kaldı anca her sezonunda merak uyandırmayı başaran fantastik dizi, dördüncü ve final sezonuyla geri dönüyor.

Netflix Türkiye, yapmış olduğu açıklamayla başrolünde ünlü aktör Çağatay Ulusoy’u seyrettiğimiz Hakan: Muhafız’ın dördüncü sezonunun 9 Temmuz’da yayınlanacağını duyurdu. 10 bölümden oluşan final sezonunda Ulusoy’a, Hazar Ergüçlü, Funda Eryiğit, Okan Yalabık, Taner Ölmez, Bige Önal, Boran Kuzum, Miray Daner ve Burçin Terzioğlu şeklindeadlar eşlik ediyor. Yönetmen koltuğunda ise her zaman olduğu gibi Can Evrenol ve Gökhan Tiryaki ikilisi oturuyor.

Hakan: Muhafız’ın dördüncü sezonunda izleyicileri pek çok sürpriz bekliyor

hakan muhafız 4. sezon

Peki, dördüncü sezonda izleyicileri neler bekliyor? Yedinci Ölümsüz intikam ateşiyle şehri yakmış ve İstanbul’un neredeyse tamamı Ölümsüzlerin karanlığına teslim olmuştur. Kahramanımız şimdi hem insanlığın hem de Muhafızlar ve Ölümsüzlerin tarihini değiştirmek zorundadır. Artık herkesin kaderinin kendisine bağlı olduğunu bilir. Bu kez başarmaktan başka şansı yoktur.

Dördüncü ve final sezonunda kahramanlarımızın dünyası pek çok açıdan tersine döner. Maceranın en başından bu yana Muhafız’ın yanında olan Zeynep, artık karşısındadır. Öte yandan Hakan amaçlarını gerçekleştirmek uğruna düşman saflardan destek almak ve bir Ölümsüzü uyandırmak zorunda kalır. 

Netflix’in ilk Türk yapımı filminin fragmanı yayınlandı.

Hakan, hem geçmişte hem de günümüzde son yüzleşmesini Faysal’la yapacak

hakan muhafız

Hakan geçmişin karanlığını aydınlattığında ise taraflar arasındaki dengeler tamamen değişir. Tarihte iyiyle kötünün savaşında tüm hesaplar ödenirken, Hakan hem geçmişte hem de gümüzde son yüzleşmesini Faysal‘la yaşar. Binnur Karaevli’nin hayata geçirdiği Netflix’in ilk orijinal Türk dizisi Hakan: Muhafız in dördüncü ve final sezonu, 9 Temmuz’da yayınlanacak. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

four × 5 =

%d blogcu bunu beğendi: