Kültür-Sanat

İşte, Hızlı ve Öfkeli 10 çıkış tarihi

Aksiyon ve macera sineması tutkunlarının büyük bir merakla beklediği Hızlı ve Öfkeli 10 filminin vizyon tarihi ortaya çıktı.

Hızlı ve Öfkeli 10 filmi için serinin hayranları nefesini tutmaya başladı. Justin Lin tarafından yönetilen ve kadrosunda Vin Diesel ile Tyrese Gibson gibi yıldızların yer aldığı yapımın vizyon tarihi belli oldu.

COVID-19 nedeniyle gösterimi üst üste ertelenmeye maruz kalan Hızlı ve Öfkeli 9, ülkemizde 2 Temmuz’da gösterime girdi. Dünya çapında 700 milyon dolar hasılat elde eden yapım, aynı zamanda 2021’in en büyük filmlerinden biri haline geldi. Serinin devam filmiyle alakalı olarak ise Entertainment Weekly, oldukça önemli bilgiler paylaştı.

Hızlı ve Öfkeli serisinde bazı arabalar vardı ki pek çok insanda unutulmaz bir iz bıraktı. Gelin bu modellere birlikte bakalım.

Paul Walker, Hızlı ve Öfkeli ile Tekrar Can Bulacak!

Hızlı ve Öfkeli 10 ne zaman vizyona girecek?

Ortaya çıkan bilgilere göre Hızlı ve Öfkeli 10’un çekimlerine Ocak ayında başlanacak. Bu yapım, serinin sondan bir önceki filmi olacak. Hatta iddialara göre 10 ve 11. filmlerin çekimlerinin arka arkaya gerçekleşeceği öne sürülüyor. Ancak yapım şirketi, henüz bunu doğrulamış değil.

İşte, Hızlı ve Öfkeli 10 çıkış tarihi

Hızlı ve Öfkeli 10’un vizyon tarihi ise 7 Nisan 2023 olacak. Yani meraklı izleyicilerin önünde, devam filmini görebilmek için yaklaşık 2 yıl görünüyor. 10 ve 11. bölümün peş peşe çekileceği iddiası doğruysa, serinin finali de büyük olasılıkla 2024’te gösterime girecek.

Dwayne Johnson, devam filminde olmayacak!

Hızlı ve Öfkeli serisinin iki büyük yıldızı Vin Diesel ile Dwayne Johnson‘ın aralarının pek de iyi olmadığı yaygın bir gerçek. Öyle ki, ikili arasında yaşanan gerginlik, Johnson’ı seriden ayrılmaya kadar itti. The Rock adıyla da bilinen ünlü oyuncu, geçtiğimiz ayın sonunda yaptığı bir açıklamada, projeden ayrıldığını şu cümleler ile açıkladı:

“Onlara Hızlı ve Öfkeli 10 ve 11’de yapacakları; ayrıca projenin geri kalanında bensiz olacaklarından ötürü bol şans diliyorum.”

Dwayne Johnson (The Rock)
İşte, Hızlı ve Öfkeli 10 çıkış tarihi

Peki ya sizin yeni Hızlı ve Öfkeli filminden beklentileriniz neler? Johnson’ın projeden ayrılması ve seriyle alakalı görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

one × three =

%d blogcu bunu beğendi: