Kültür-Sanat

Paul Walker, Hızlı ve Öfkeli ile Tekrar Can Bulacak!

Hızlı ve Öfkeli’nin yönetmeni Justin Lin, Paul Walker ile ilgili konuştu. Lin, 10 ve 11. filmde CGI’la oyuncuyu geri getirmeyi hedefliyor. Paul Walker, Hızlı ve Öfkeli ile tekrar can bulacak.

Hızlı ve Öfkeli serisinin 9. filminin yönetmeni olan, aynı zamanda 10 ve 11. filmleri yönetecek olan Justin LinPaul Walker tarafından canlandırılan Brian O’Conner karakteriyle ilgili konuştu. Yönetmen karakteri geri getirmenin yollarını aradıklarını belirtti.

Cine POP isimli siteye konuşan Lin, O’Conner’ın son iki filme dönüşü fikrini tartıştıklarını ve CGI yöntemi ile en sağlıklı veriyi nasıl elde edeceklerini araştırdıklarını söyledi.

Netflix Türkiye Temmuz Ayında Yeni Gelecek İçerikler

Brian O’conner karakteri, Hızlı ve Öfkeliye Dönecek!

Yönetmen açıklamasında, “Açıkçası Paul ve karakteri Brian, seriye devam edebilmemizin ruhunu ve kalbini temsil ediyor. Bu benim çok hoşuma giden bir şey. Onu geri getirmek bizim her gün düşündüğümüz bir konu” ifadelerini kullandı.

Karakterin evrende canlı tutulma kararının kendisi yokken alındığına vurgu yapan Lin, “Bu karara saygılıyım. Sonunda ne yapmayı umduğumuz konusunda kendime güvenmem gerekiyor” dedi.

Paul Walker, Hızlı ve Öfkeli ile Tekrar Can Bulacak!

Paul Walker, 2001’de başlayan Hızlı ve Öfkeli serisinde 2013’teki ölümüne kadar Tokyo Drift harici bütün filmlerde rol aldı. 2013’teki trajik ölümünün ardından, serinin 7. filmi ileri bir tarihe ertelendi. Daha sonrasında ise yönetmen James Wan ve Universal stüdyoları oyuncuyu onurlandırmak için filmde Walker’a yer vermeyi kararlaştırdı. Filmde Paul’u iki erkek kardeşi Cody ve Caleb Walker oynadı. İkisi de oyuncuya benzerliği sayesinde ek çekimlerde sırıtmadı.

Filmlerde kullanılması planlanan taktiğe Star Wars serisinden aşinayız. Zira Carrie Fisher’ın Rise of the Skywalker‘daki sahneleri CGI ile önceki filmden alınan görülmemiş görüntülerle birleştirildi.

Hızlı ve Öfkeli 9 geçtiğimiz günlerde çıkmıştı!

Hızlı ve Öfkeli 9, geçmişinden gelen bir tehdide karşı mücadele etmek zorunda kalan Dom ve ekibinin hikayesini konu ediyor. Dominic Toretto’nun artık tek önceliği oğlu Brian’ı korumaktır. Oğlu ve Letty ile birlikte gözlerden uzak sakin bir yaşam süren Toretto, istese de geçmişinden kurtulamaz. Bu kez geçmişi ile yüzleşmek zorunda kalan Toretto, siber suçlu Cipher ile birlikte çalışan terk edilmiş kardeşi Jakob’a karşı savaşmak zorunda kalır. Ekibi ile yeniden bir araya gelen Dom, kardeşinin lideri olduğu dünyayı yıkacak olan planı durdurmak için zorlu bir mücadeleye girişir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

5 + thirteen =

%d blogcu bunu beğendi: