Kültür-Sanat

John Wick: Chapter 4’ten yepyeni fragman geldi!

2014’te ilk filmiyle vizyona girmesinin ardından hem devam filmleriyle hem de halihazırda çalışmaları başlayan spin-off’larıyla bir anda büyük bir franchise’a dönüşen John Wick serisinin dördüncü filmi John Wick: Chapter 4‘dan taptaze bir fragmanımız var.

Pandemi süreci boyunca ertelendikçe ertelenen ve nihai vizyon tarihi 24 Mart 2023 olarak belirlenen dördüncü filmde John Wick aka Baba Yaga aka The Boogeyman’in peşine düşen kelle avcılarından kaçmaya çalışmasını izleyeceğiz. New York’tan Paris’e, daha sonra Osaka’ya, hop oradan da Berlin’e kadar uzanan aksiyon dolu hikayede John Wick kelle avcılarından kaçtıkça başına konan ödül daha da artacak ve karşısına çıkan düşmanlar her seferinde bir öncekinden daha da güçlü olacak.

John Wick: Chapter 4'ten yepyeni fragman geldi!

Serisinin ilk üç filminde olduğu gibi dördüncü filmin yönetmenliğini de Chad Stahelski üstleniyor. Önceki filmlerde yer alan Laurence Fishburne, Lance Reddick, Ian McShane üçlüsü dördüncü filmde de karşımıza çıkacak. Yeni filmle seriye katılan isimlerse Bill Skarsgård, Donnie Yen, Rina Sawayama, Shamier Anderson, Scott Adkins, Hiroyuki Sanada ve Clancy Brown gibi oyunculardan oluşuyor. John Wick’e hayat veren isim ise tabii ki bildiğiniz gibi Keanu Reeves.

Ana de Armas‘lı spin-off Ballerina‘da Keanu Reeves ve Ian McShane’in de yer alacağı haberi taptazeyken bu iki filmin birbiriyle ne kadar bağlantılı olacağı merakımızı kurcalamıyor değil. Yeni fragmandan bir ipucu alırız belki, ne dersiniz?

John Wick dizisi, The Continental için çalışmalar başladı.

John Wick: Chapter 4 yeni fragmanı:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

one + ten =

%d blogcu bunu beğendi: