Kültür-Sanat

Netflix, Gears of War oyununun uyarlamasını yapacak!

Son yıllarda sinema ve televizyonda sıkça denk geldiğimiz “video oyunu uyarlama furyası”na The Witcher, Resident Evil, The Cuphead Show, Cyberpunk: Edgerunners, Arcane ve daha say say bitmez yapımla dahil olan Netflix‘ten bir oyun uyarlaması daha yolda. Habere konu başlığı olan oyun Gears of War.

The Hollywoood Reporter’ın paylaştığı habere göre Netflix, Xbox’ın önde gelen franchise’larından Gears of War’un uyarlama haklarını satın aldı. Şimdilik detaylar çok belli olmasa da en az iki adet Gears of War uyarlamasının yolda olduğu konuşuluyor. Bu uyarlamalardan biri live-action dizi, diğeri ise diziyle bağlantılı olan bir yetişkin animasyon serisi olacak.

Netflix, Gears of War oyununun uyarlamasını yapacak!

Locust isimli bir grup yaratığımsı ırk ile savaşa girip insanlığın son umudu olan bir grup askere odaklanan ve hikayesini bu askerlerin abartı derecesinde büyük silahlarıyla önlerine çıkan yaratıkları vurmasıyla ilerleten Gears of War; aksiyon, şiddet, kavga ve de gürültüde sınır tanımayan bir seri. Netflix‘in uyarlaması ya da uyarlamaları karşımıza nasıl bir iş çıkaracak, merak ediyoruz.

GEARS OF WAR oyunun fragmanı

The Last of Us dizisinden ilk tanıtım yayınlandı!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

7 + fourteen =

%d blogcu bunu beğendi: