GoygoyHaberlerPolitik

Sessiz İstila filminin yapımcısı Hande Karacasu’dan Pakistan belgeseli: KHALIFAT 2023 – Pakistan

YouTube üzerinden ‘Sessiz İstila’ ismiyle yayınladığı video olay olan ve o video yüzünden gözaltına alınan Hande Karacasu, KHALIFAT 2023 – Pakistan isimli yeni bir video yayınladı.

Halkı kin ve düşmanlığa tahrik ettiği gerekçesi ile gözaltına alınan ardından da serbest bırakılan Hande Karacasu’yu Zafer Partisi savunmuş ve Ümit Özdağ da videonun yapılmasını kendisinin istediğini belirtmişti.

KHALIFAT 2023 - Pakistan

O video ile ilgili de Emniyet Genel Müdürlüğü Siber Suçlarla Mücadele Daire Başkanlığı, ‘sığınmacılar ve düzensiz göçmenlerle ilgili bilgileri manipüle edip gerçekleri çarptıyor’ demişti.

KHALIFAT 2023 - Pakistan

Hande Karacasu şimdi yeni bir video yayınladı. O videonun odak noktası ise Pakistan…

KHALIFAT 2023 - Pakistan
İlk filmiyle olay yaratan Sessiz İstila 2 yayınlandı! #sessizistila2

‘KHALIFAT 2023 – Pakistan’ ismiyle YouTube’da yayınlanan video için Hande Karacasu, ‘Afgan göçü daha önceki yıllarda Pakistan ve İran’a yönelmişti. Şimdi sadece Afganlar değil Pakistanlılar bile Türkiye’ye kaçıyor. Peki neden? Bu stratejik bir oyun mu? Pakistan’ın yaşadığı süreçle Türkiye’nin yaşadığı son 10 yılın benzer yönleri var mı? İslam Birliği ile hilafet rüyası görenler için Pakistan neden önemli?’ açıklamasını yazdı.

'KHALIFAT 2023 - Pakistan' ismiyle YouTube'da yayınlanan video için Hande Karacasu, 'Afgan göçü daha önceki yıllarda Pakistan ve İran'a yönelmişti. Şimdi sadece Afganlar değil Pakistanlılar bile Türkiye'ye kaçıyor. Peki neden? Bu stratejik bir oyun mu? Pakistan'ın yaşadığı süreçle Türkiye'nin yaşadığı son 10 yılın benzer yönleri var mı? İslam Birliği ile hilafet rüyası görenler için Pakistan neden önemli?' açıklamasını yazdı.

İşte Hande Karacasu’nun Pakistan videosu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

nineteen + thirteen =

%d blogcu bunu beğendi: