Kültür-Sanat

La Casa de Papel: Kore geliyor! İşte fragman!

Netflix, sevilen dizisi La Casa de Papel, Kore versiyonundan ilk resmi videosunu yayınlamasının ardından kullanıcılar ikiye ayrıldı. Bazıları bu yapımı zorlama bulup izlemeyeceğini söylerken, bazıları ise eğlenceli yorumlarda bulunup merakla bekledikleriyle ilgili paylaşımlar yaptı.

Netflix, gün geçmiyor ki yeni içerikleriyle bizi şaşırtmasın. Geçtiğimiz günlerde yayınladığı Tinder Avcısı büyük ses getirmiş, hatta gerçek hayatta da filmdekine benzer bir olay Fransız film yapımcısının başına gelmişti. İnsanları etkisi altında bırakan birçok yapıma imza atan Netflix’in sevilen yapımlarından La Casa de Papel ile ilgili de bugün yeni bir gelişme daha yaşandı.

Sevilen karakter Berlin’in filminin önümüzdeki yıl çıkacağının açıklanmasının ardından, bugün de La Casa de Papel: Kore dizisinden ilk resmi video yayınlandı. Dizinin yayın tarihiyle ilgili henüz bir açıklama gelmedi ancak yakında yayınlanması planlanıyor. Orjinal hali, birçok insan tarafından sevilen dizinin bu yeni versiyonu sosyal medyada şimdiden büyük ses getirdi. Kullanıcıların bazıları diziyle ilgili komik yorumlarda bulunup merakla beklerken, bazıları ise şimdiden böyle bir dizinin ‘gereksiz’ olduğunu düşündüklerini söyledi. Peki siz La Casa de Papel: Kore hakkında ne düşünüyorsunuz?

Elvis Presley biyografik filminden ilk fragman geldi!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

19 − 11 =

%d blogcu bunu beğendi: