Uncategorized

Marvel’ın ilk müslüman kahramanı Ms Marvel dizisinden fragman geldi!

Marvel, süper kahraman dizi ve film sektörünü domine etmeye devam ediyor. Geçtiğimiz dönemde The Punisher, Daredevil, Luke Cage, Iron Fist, The Defenders ve Agents of S.H.I.E.L.D. gibi dizilerle kullanıcıların beğenisini toplayan şirket, daha sonra The Falcon and the Winter Soldier, WandaVision, Hawkeye ve Loki gibi yapımlarla öne çıktı. Şimdiyse Moon Knight ve ilk Müslüman kahramanı Ms Marvel ile serüveni devam ettiriyor.

Ms. Marvel, 8 Haziran’da Disney Plus’ta!

MCU’da (Marvel Sinematik Evreni) Brooklyn’in Kaptan Amerika’sı, Hell’s Kitchen’ın Daredevil’ı ve Queens’in ise Örümcek Adam’ı var. Jersey ise bu yaz Ms. Marvel’e kavuşuyor. Disney Plus, ilk Müslüman süper kahramanı için beklenen fragmanı bugün yayınladı.

Marvel, ilk Müslüman kahramanı Ms. Marvel fragmanını yayınladı!

Marvel’ın yeni dizisinde Kamala Khan’ı yani Ms Marvel Pakistan/Kanadalı aktris Iman Vellani canlandırıyor. Gördüğümüz kadarıyla Kamala, büyük bir Kaptan Marvel hayranı. Hatta geceleri onun kostümüyle dolaşıyor.

Fakat kendisinin herhangi bir özel gücü yok. Dolayısıyla asla Avengers ekibinden biri olamayacağını düşünüyor. Fakat fantezi dünyasında hayallerini yaşamaktan oldukça mutlu. Ta ki bir gün Kaptan Marvel’ın kullandığı kozmik güçlerini kullanmasını sağlayan bir bileziği bulana kadar.

Dizinin oyuncu kadrosundaysa Ms Marvel karketerini oynayan Iman Vellani’nin yanı sıra, Fawad Khan, Aramis Knight, Matthew Lintz, Saagar Shaikh, Mohan Kapur, Rish Shah, Zenobia Shroff, Yasmeen Fletcher, Travina Springer ve Laith Nakli gibi isimler bulunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

13 + 2 =

%d blogcu bunu beğendi: