TeknolojiKültür-SanatYemek & Sağlık

Meaty & Cheesy – Deep Turkish Youtube

Youtube’un etçisi… Youtube’un mangalcı eniştesi… Babası, Youtube’un hacısı… Deep Turkish Youtube serisinde konuğumuz tüm sempatikliği ile Meaty&Cheesy. Meaty & Cheesy instagramdaki adıyla Et Bilim’i kanalını inceleyeceğiz.

Meaty & Cheesy Youtube kanalı, mangal, et ve yemek üzerine kurulu harika bir youtube kanalı. Videoları, steak ağırlıklı olsa da bir kaç videosunda yemek tarifi de vermekte olduğunda kanalı bir yemek kanalı olarak inceleyeceğiz. Şunu da söyleyelim Mustafa abimiz Bursa’da yaşadığı için çok fazla duygusal davranacağız. Belki bizi mangala falan çağırır kimse şimdiden kusura bakmasın.

Meaty&Cheesy - Deep Turkish Youtube

Meaty & Cheesy Youtube Kanalı

Meaty & Cheesy kanalında uluslararası çapta olabilecek kalitede steak videoları olan bir kanal. Gerçekten Mustafa bey et konusunda gerçek bir uzman, videolarını izlediğinizde bunu anlayabiliyorsunuz. Abi o etler nasıl sulu sulu oluyor gerçekten her gece uyumadan senin videolarını izleyerek uykumu kaçırıyorum. Bu arada uyuma saatlerinizde kanalı izlemenizi önermem, sonra gecenin bir saatinde evde et aramaya başlamayın. Meaty&Cheesy youtube kanalında Mustafa beyin çok büyük bilgisi dışında samimiyet var. Tadımdan sonra beğendiyse “beğenmedim” diyor, “yapamadım” diyor, “neden yapamadım anlamadım” diyor. İstese bu kısımlara cut atabilir, çok iyi yapmış gibi gösterebilir yada videoyu hiç yayınlamaz ama Meaty&Cheesy kanalında böyle bir şey yok. Tüm samimiyetle video yayına giriyor.

Meaty&Cheesy - Deep Turkish Youtube

Kanalın hacı dayısı, Orhan Acarçiçek’e de bir paragraf ayırmasak olmaz. Orhan Acarçiçek, Mustafa Acarçiçek’in babası ve genelde videoların sonunda tadım testi için videolara dahil olmakta. (Orhan Abi resmen hayalimizi yaşıyor.) Arada kendi yaptığı yemek videoları da kanalda bulunmakta. Hacım… O nasıl bir tadım… Gerçekten tadım yaptığında yaşadığın tüm duyguları biz hissettiriyorsun. Ayrıca, Mustafa abi beğenmese bile o etleri yemen, yenmeyecek gibi olmadığını bize ifade etmen gerçekten çok iyi. Mustafa Acarçiçek, etlere daha çok profesyonel gözle bakarken, Orhan Acarçiçek ise daha çok herkes gibi tadım yapıyor.

Ayrıca Meaty&Cheesy kanalında kullanılan ürünler, Meaty&Cheesy markası adı altında Mustafa Acarçiçek tarafından satılmaktadır. Kanalda kullanılan baharak, kömürler, mangallar ve daha bir çok ürüne ulaşmak için tıklayıp ürünleri sizde alabilirsiniz.

HepsiPay Cüzdanım Nedir: HepsiBurada’nın Yeni Cüzdan Servisi

Meaty&Cheesy kanalını takip etmek için tıklayın.

Ekşi Sözlükte Meaty&Cheesy

Önemli Not: Ekşi sözlükteki olumsuz yorumları da sizinle paylaşıyoruz. Ancak saçma sapan sadece eleştirmek için yapılan olumsuz yorumları, farklı Youtuberlar ile karşılaştırılan yorumları ve siyasi yorumları paylaşmıyoruz.

Meaty&Cheesy - Deep Turkish Youtube
Meaty&Cheesy - Deep Turkish Youtube
Meaty&Cheesy - Deep Turkish Youtube
Meaty&Cheesy - Deep Turkish Youtube

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

one × 1 =

%d blogcu bunu beğendi: