Kültür-Sanat

Netflix, Power Rangers Evrenini Geri Getiriyor!

Bir yıldan biraz daha uzun bir süredir, Jonathan Entwistle’ın (“ The End of the F***ing World ” ün yapımcısı ve yönetmeni ) Hasbro ve eOne ile “ Power Rangers ” evreninin yeniden başlatılması üzerinde çalıştığı açıklandı.

Deadline ile yaptığı bir röportaja göre , eOne’ın Küresel Televizyon Başkanı Michael Lombardo, “Power Rangers”ı Netflix’e getirmek için çalışmaların yapıldığını açıkladı. Ve hayır, sadece bir film veya dizi olmayacak. Geniş bir sinematik film ve dizi evreninden bahsediyoruz.

“Jonathan ile ‘Power Rangers’ı kurduğumuzdan beri, gerçekten tüm dünyayı kapsayan bir yaklaşım geliştirdik,” diye alay etti. “Bu sadece bir gösteri değil; Filmler, bazı çocuk programları tarafından izlenen şovlar. Onun için harika bir yazı ortağı bulduk; kapalılar. Tahtaya bas, Netflix heyecanlı, biz heyecanlıyız, yakında haber almayı umuyoruz.”

Görünüşe göre eOne ve Hasbro sadece yeni bir film serisiyle yetinmiyorlar; stüdyoların ikisi de filmleri, dizileri ve hatta çocuk programlarını içerecek yepyeni bir “Power Rangers” evreni yaratmak istiyor. 2016 yılında eleştirmenlerce çok beğenilen ancak gişe başarısız olan bir film yayınlanmıştı!

Bilmeyenler için, “Power Rangers”, bir grup gencin süper kahramana dönüşüp uzaylılar ile savaşmasını konu ediniyor. Ayrıca canavarlarla ve diğer kötülerle savaşmaya çalışan Zords adlı dev robotların kontrolünü de ele geçirirler. Franchise, on yıllardır uluslararası alanda güçlü bir şekilde ilerliyor ve pek çok ürün üretti. Bugüne kadar , önceki şovların ve filmlerin çoğunun bulunabileceği Netflix’te popüler bir dizi.

Power Rangers için bir çıkış tarihi veya resmi plan henüz açıklanmadı. Peki siz için ne düşünüyorsunuz? Netflix böyle bir sinematik evren yaratarak başarılı olabilir mi?

2022 Model Lost: FROM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

one × three =

%d blogcu bunu beğendi: