Kültür-SanatTeknoloji

Netflix Tudum Etkinliğine Bakış

TUDUM: A Global Fan Event başlığı altında yeni dizilerin ve filmlerin tanıtımının yapıldığı, birçok yapıma dair duyuruların yer aldığı Netflix etkinliği geçtiğimiz günlerde canlı yayınla gerçekleşti. Yaklaşık üç buçuk saat süren bu etkinlikte yapılan duyuruları hemen aşağıda birer birer ve kısaca sıraladık.

Netflix, Britney Spears belgeselinin fragmanı yayınladı!

Cobra Kai

Yayın hayatına ilk olarak YouTube’da başlayan, ikinci sezonundan sonra iptal edilen aksiyon-komedi dizisi Cobra Kai’ye Netflix sahip çıkmış ve üçüncü sezonu platformda yayınlamıştı. Netflix, sevilen dizinin 31 Aralık tarihinde dördüncü sezonuyla geri döneceğini duyurdu.

Tiger King

İlk sezonunu hayretler içerisinde izlediğimiz suç belgeseli Tiger King’in ikinci sezonu geliyor. Joe Exotic’in, inanması güç hikayesini parmaklıklar ardında anlatmaya devam edeceği Tiger King’in ikinci sezonu 17 Kasım’da yayınlanacak.

Sex Education

İlk iki sezonunu ayıla bayıla izlediğimiz Netflix dokunuşlu coming-of-age dizisi Sex Education’dan da sevindiren haber geldi. Moordale Lisesi öğrencilerinin cinsel açlıklarına şahit olduğumuz dizi, dördüncü sezon onayını da kaptı.

Don’t Look Up

Leonardo Di CaprioJennifer LawranceMeryl StreepCate BlanchettRob MorganTyler PerryJonah HillTimothée ChalametKid CudiAriana GrandeMatthew PerryGina GershonMichael Chiklis ve Chris Evans’lı oyuncu kadrosuyla ağzımı açık bırakan Adam McKay imzalı Netflix orijinal filmi Don’t Look Up’tan kısa bir video paylaşıldı. İzliyoruz.

Cowboy Bebop

Kült anime serisi Cowboy Bebop’un live-action uyarlaması da geliyor. 19 Kasım’da yayınlanacak dizinin orijinalinden ilham alan giriş jeneriği paylaşıldı.

Extraction 2

Chris Hemsworth’lu aksiyon-gerilim filmi Extraction’ın devam filminden de haberler var. İlki geçtiğimiz sene yayınlanan yapımın devamı Extraction 2 de yakında Netflix’te yerini alacak. Henüz bir yayın tarihi belirtilmeyen yapımdan bir tanıtım fragmanı paylaşıldı.

Bridgerton

İlk sezonuyla yakın dönem sevilen Netflix yapımlarından biri olarak karşımıza çıkan Bridgerton’ın ikinci sezonundan kısa bir video paylaşıldı. Platformdan üçüncü ve dördüncü sezon onaylarını da kapan dizinin ikinci sezon ilk bakışı aşağıdaki videoda.

Ozark

Üçüncü sezon finaliyle heyecanımızı tavan yaptıran Ozark, iki kısma ayrılan dördüncü sezonunun ilk kısmıyla 2022’de geri dönecek. Muhtemelen geçen sezon finalinin hemen sonrasını izlediğimiz kısa bir video TUDUM etkinliğinde yayınlandı.

Stranger Things

Stranger Things’in 2019’dan beri “Ha geldi, ha gelecek” diye beklediğimiz dördüncü sezonundan kısa bir video nihayet geldi. Dizinin korku türüne daha fazla yaklaştığı söylenen yeni sezonu 2022’de yayınlanacak.

The Witcher

Oyun uyarlamasından sonra Netflix’in de peşinde koşturduğu ve ilk sezonuyla gönlümüzü kazandığı The Witcher‘dan da haberler var. 17 Aralık‘ta ikinci sezonuyla geri dönecek dizinin üçüncü sezon onayını almasıyla birlikte yeni bir anime filminin ve genel izleyiciye hitap eden, aynı evrende geçen dizilerin de yolda olduğu haberi geldi. The Witcher‘ın ikinci sezon fragmanını aşağı bıraktık.

Bunlar haricinde daha birçok Netflix orijinal yapımından haberler aldığımız TUDUM etkinliğinin tamamını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

19 + 9 =

%d blogcu bunu beğendi: