Kültür-SanatTeknoloji

Netflix Türkiye’de Nisan Ayın Yeni Gelecek İçerikler

Netflix Türkiye’de Nisan Ayın Yeni Gelecek İçerikler, Filmler, Diziler, Belgeseller hepsi bu yazımızda. Netflix bu ay yine dolu dolu.

24. Ip Man 4 / Lisanslı İçerik / 16 Nisan

Ip Man 4 / Lisanslı İçerik / 16 Nisan
16 Nisan’da Netflix’te gösterime girecek olan Ip Man 4 konusu; Dövüş sanatlarını kötü niyetler için kullanan herkese savaş açan Ip Man ve Bruce Lee karşılaşmasının final bölümünü ele alır.

23. Midway / Lisanslı İçerik / 16 Nisan

Midway / Lisanslı İçerik / 16 Nisan
Yönetmenliğini usta yönetmen Roland Emmerich’in yaptığı Tarihi savaş filmi, ABD ve japonya arasında yapılan  2. Dünya Savaşı sırasında gerçekleşen Midway Muharebesindeki askerlerin korkusuz mücadelesinin savaşın nasıl farklı sonuçlanmasına sebep olduğunu konu ediniyor.

22. God Calling / Lisanslı İçerik / 2 Nisan

God Calling / Lisanslı İçerik / 2 Nisan
İlginç bir konuya sahip olan yapım Sade adlı kahramanın hayatına, ailesine ve inancına yaşadığımız modern çağda Tanrı ile alışılmadık bir karşılaşma imkanı sunmasının etrafında dönüyor.

21. Badem Şekeri / Lisanslı İçerik / 16 Nisan

Badem Şekeri / Lisanslı İçerik / 16 Nisan
Başrollerini Alper Saldıran ve Burcu Özberk’in paylaştığı Anadolu’da geçen komedi filmi Badem şekeri, Mecburi görev için Anadolu’ya yola çıkan Doktor Mehmet’i köye doktor getireceğim vaadiyle ikna eden bir köy muhtarı kaçırır. Doktor Mehmet, köylülerin sorunları ile uğraşırken tek dayanağı Ayşe olacaktır.

20. Giyilmiş Öyküler / Netflix Orijinal Belgeseli / 1 Nisan

Giyilmiş Öyküler / Netflix Orijinal Belgeseli / 1 Nisan
İnsanların kendileri için en anlamlı giyim eşyalarına ilişkin büyüleyici ve tuhaf öykülerini konu alıyor.

19. Bu Bir Soygundur: Dünyanın En Büyük Sanat Hırsızlığı / Netflix Orijinal Belgeseli / 7 Nisan

Bu Bir Soygundur: Dünyanın En Büyük Sanat Hırsızlığı / Netflix Orijinal Belgeseli / 7 Nisan
Savaştan yeni dönen, iyi bir Fransız askerin kız kardeşine saldıran adamın peşine düşmesinin etrafında dönen film 5 Mart tarihinde Netflix’te

18. Beni Neden Öldürdün?/ Netflix Orijinal Belgeseli / 14 Nisan

Beni Neden Öldürdün?/ Netflix Orijinal Belgeseli  / 14 Nisan
Perişan bir aile, 24 yaşındaki kızları Crystal Theobald’ın katillerinin izini sosyal medya üzerinden sürmeye çalışırken adalet ve intikam arasındaki çizgi bulanıklaşır.

17. Aşk ve Canavarlar / Netflix Orijinal Filmi / 14 Nisan

Aşk ve Canavarlar / Netflix Orijinal Filmi / 14 Nisan
Canavarların yol açtığı kıyametten yedi yıl sonra, sevimli ve talihsiz Joel eski sevgilisiyle yeniden buluşmak için rahat sığınağını arkasında bırakır.

16. Concrete Cowboy / Netflix Orijinal Filmi / 2 Nisan

Concrete Cowboy  / Netflix Orijinal Filmi  / 2 Nisan
Yaz tatilini uzun süredir görüşmediği babasıyla geçiren dikbaşlı genç, aradığı yakınlığı Philadelphia’da siyahi kovboyların kurduğu bir toplulukta bulur.

15. Thunder Force / Netflix Orijinal Filmi / 9 Nisan

Thunder Force  / Netflix Orijinal Filmi  / 9 Nisan
Biri, özel güçler kazanmaya yarayan tedavinin mucidi; diğeri ise tedavinin ilk deneği. Bu iki çocukluk arkadaşı kurdukları sıra dışı ekiple kentlerini suçtan koruyacak.

14. Sen Hiç Ateş Böceği Gördün mü? / Netflix Orijinal Filmi / 9 Nisan

Sen Hiç Ateş Böceği Gördün mü? / Netflix Orijinal Filmi / 9 Nisan
Gülseren’in hayatı, acısıyla tatlısıyla Türkiye’nin yıllar içinde geçirdiği değişimin aynası. Onu başkalarından ayıransa sivri dili, zekası ve ateş böceklerine sevdası.

13. Ride Or Die / Netflix Orijinal Filmi / 15 Nisan

Ride Or Die / Netflix Orijinal Filmi / 15 Nisan
Ching Nakamura’nın manga serisi  “Gunjo”dan uyarlanan romantik filmde Rei, eski sınıf arkadaşı Nanae’nin eşinden aile içi şiddete maruz kaldığını öğrendiği zaman, Nanae’ye olan sevgisini kanıtlamak için onu öldürmeyi düşünür. Nanae cinayetle ilgili tiksinti ve korku içindedir. Rei ve Nanae aşk için birbirlerine dönerken kendilerini birbirlerine olan duygu karmaşası içerisinde bulurlar.

12. My Love Six Stories of True Love / Mini Dizi / 13 Nisan

My Love Six Stories of True Love / Mini Dizi / 13 Nisan
Altı farklı aşk hikayesinden, altı farklı ülkeden ve altı farklı yönetmenle oluşturulan belgesel, insanın aşk olarak adlandırdığı duygunun ne kadar evrensel ve bir o kadar da benzersiz olduğunu konu edinmektedir.

Netflix Türkiye’de Nisan Ayın Yeni Gelecek İçerikler

11. Bitter Daisies / 2. Sezon / 2 Nisan

Bitter Daisies / 2. Sezon / 2 Nisan
2 Nisan tarihinde 2. sezonu yayınlanacak olan İspanyol yapımı suç, dram dizisi Bitter Diasies’in konusu birbirine oldukça yakın olan insanların yaşadığı bir kasabada çalışan dedektifin, küçük bir kızın kaybolmasının ardından kendi yaşadığı bir kayıpla bağlarını ortaya çıkarmasını ele alıyor.

10. Friends / Tüm Sezonlar / 1 Nisan

Friends / Tüm Sezonlar / 1 Nisan
David Crane ve Marta Kauffman’ın yönetmenliğinde çekilen Friends, sosyal medyada How I Met Your Mother ile oldukça kıyaslanıyor. Bu sitcom 1990 yıllarında Manhattan’da yaşayan 20 yaşlarında altı arkadaşın başlarından geçen komik, zor ve eğlenceli maceralarını konu ediniyor.

9. The Platform / 2. Sezon / 1 Nisan

The Platform / 2. Sezon / 1 Nisan
Orta doğuda geçen dram dizisi The Platform Maxim Khalil, Abdulmohsen Alnemr ve Samr Ismaiel’in başrollerinde çekiliyor. Tehditkar bir yapıya sahip olan dizinin ilk sezonu Hozan Akko’nun yönetmenliğinde ekranlara yansıyacak.

8. Cypher / Yeni Dizi / 1 Nisan

Cypher / Yeni Dizi / 1 Nisan
Hepimizin Breakind Bad dizisinden aşina olduğu Saul adlı karakterin geçmişini anlatan dizinin 5. Sezonu 15 Mart tarihinde yayında.

7. Dad Stop Embarrassing Me! / Yeni Dizi / 14 Nisan

Dad Stop Embarrassing Me! / Yeni Dizi / 14 Nisan
Bir kozmetik markasının sahibi olan bekar bir baba, dikbaşlı ergen kızının yanına taşınmasıyla babalığı öğrenmeye çalışır.

6. Şantaj / Yeni Dizi / 30 Nisan

Şantaj  / Yeni Dizi / 30 Nisan
Kasten işlemediği bir cinayet, bir adamı entrikalarla dolu bir ağa sürükler. Özgürlüğüne kavuştuğunda gelen bir telefon onu tekrar aynı karanlığın içine çeker.

5. Snabba Cash / Yeni Dizi / 7 Nisan

Snabba Cash / Yeni Dizi / 7 Nisan
Hırslı bir iş kadını, çekici bir çete infazcısı ve sorunlu bir genç, imkansız gibi görünen tekinsiz bir servet arayışı için bir araya gelir.

4. Zero / Yeni Dizi / 21 Nisan

Zero / Yeni Dizi / 21 Nisan
Netflix’in orijinal bilim kurgu dizisi Zero 21 Nisan’da gösterime girecek. Görünmezlik gücüne sahip olan utangaç genç, hayatını sürdürdüğü mahalleyi korumak için sanatçı olma isteğinden vazgeçip elindeki gücü kontrol etmeye çalışır. Başına kötü olaylar gelse bile vazgeçmeyen gencin bu işi başarıp başaramayacağı ise bilinmiyor.

3. The Serpent / Yeni Dizi / 2 Nisan

The Serpent / Yeni Dizi / 2 Nisan
Acımasız katil Charles Sobhraj,1970’lerde Güneydoğu Asya’da “Hippi Yolu”nu keşfe çıkan gezginleri kendine av olarak seçer. Sarsıcı olaylardan uyarlandı.

2. Shadow and Bone / Yeni Dizi / 23 Nisan

Shadow and Bone / Yeni Dizi / 23 Nisan
Yetim kartograf Alina Starkov, savaştan parçalanmış dünyasının kaderini değiştirebilecek bir gücü açığa çıkardığında karşısında karanlık düşmanlar bulur.

1. Fatma / Yeni Dizi / 27 Nisan

Fatma / Yeni Dizi / 27 Nisan
Sıradan bir temizlikçi olan Fatma, kayıp kocası Zafer’i ararken beklenmedik bir cinayet işler. Bu olay, onu bir “temizlikçi” olarak kendisinden hiç şüphe edilmeyen görünmez bir katile dönüştürür.

Netflix Türkiye’de Nisan Ayın Yeni Gelecek İçerikler sizlerle buluştu. Şimdiden iyi seyirler.

2021 Nisan Ayı Burç Yorumları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

six + 14 =

%d blogcu bunu beğendi: