TeknolojiKültür-SanatYemek & Sağlık

Mafya Kaçağı YouTube Videosundan Yakalandı

Mafya kaçağı YouTube videosundan yakalandı. Sosyal medya artık mafya bile buluyor . Kaçak bir İtalyan gangsterinin yemek pişirme becerilerini gösterme dürtüsü onu yedi yıl boyunca kaçtıktan sonra hapse attı.

İtalyan polisi, 53 yaşındaki Marc Feren Claude Biart’ı YouTube’a yüklediği mutfak videoları aracılığıyla izledi. Yemek yapmayı seven mafya youtuberımız çektiği videolari yükleyince yakalandı. Peki nasıl mı ?

Mafya Kaçağı YouTube Videosundan Yakalandı

Yüzünü dikkatlice saklarken vücut dövmelerini gizleyemedi. Evet bir mafya kaçağı, YouTube’da yüzünü sakladığı ancak yanlışlıkla kendine özgü dövmelerini gösterdiği yemek pişirme videolarında göründükten sonra Karayipler’de yakalandı.

Netflix Türkiye’de Nisan Ayın Yeni Gelecek İçerikler

‘Ndrangheta suç çetesinin üyesi olduğu iddia edilen kişi geçen Çarşamba Dominik Cumhuriyeti’nde tutuklandı ve şimdi İtalya’ya iade edildi. Polisin yaptığı açıklamada, Biart’ın Boca Chica kasabasında sessiz bir yaşam sürdüğü bildirildi. ‘Ndrangheta mafyasının Cacciola klanı adına Hollanda’ya kokain kaçakçılığı yaptığı iddiasıyla polis tarafından arandığı 2014 yılından beri kaçak halindeydi.

Mafya kaçağı YouTube videosundan yakalandı. Italyan yemeklerinin bu kadar ünlü olması artık mafyaları bile youtuber olarak karşımıza çıkarıyor. Sosyal medyanın gücü her geçen gün daha da büyüyor peki siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi pinek.net instagram adresinden bizi takip ederek paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 × 2 =

%d blogcu bunu beğendi: