Kadın & Moda

Paris moda haftasında The Simpsons, Balenciaga adına olacak!

Paris Moda Haftası’nda Balenciaga podyum yürüyüşünü The Simpsons karakterlerinin yapacağı kimin aklına gelirdi? Balenciaga’yı telaffuz dahi edemeyen Homer Simpsons’ın aklına gelmezdi herhalde.

Théâtre du Châtelet’de geçtiğimiz hafta başlayan ve önümüzdeki Çarşamba sona erecek Paris Moda Haftası’nda Balenciaga defilesini bekleyen kalabalık ufak çaplı bir The Simpsons sürpriziyle karşılaştı. Lüks moda evinin kreatif direktörü Demna Gvasalia, Balenciaga’nın podyum yürüyüşünü çocukluktan beri sevdalısı olduğu The Simpsons karakterlerinin yapmasını istedi. Şu sıralar dile kolay 33. sezonuyla ekranlarda olan kült animasyon dizisinin yapım ekibi de Balenciaga defilesi için kolları sıvadı.

Paris moda haftasında The Simpsons, Balenciaga mankeni olacak!

Defilede yayınlanan 10 dakikalık özel The Simpsons bölümünde dizinin ana karakterleri HomerMargeBartLisa ve Maggie haricinde Şef Wiggum ve Smithers gibi daha birçok yan karakteri de Balenciaga etiketli kıyafetlerle podyum yürüyüşü yaparken izliyoruz. Springfield’tan Paris’e yolculuk ettiğimiz özel bölümde Kim KardashianKanye WestJustin Bieber gibi ünlülerin yanı sıra Vogue’un senelerdir baş editörlüğünü yapan Anna Wintour ve Balenciaga’nın kreatif direktörü Demna Gvasalia’yı da görmek mümkün.

Casio ve Pac-man iş birliği

Lafı fazla uzatmadan Balenciaga’nın YouTube sayfasında da yayınlanan The Simpsons özel bölümünü aşağı iliştiriyor, iliştirmekle kalmayıp iyi seyirler diliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 × two =

%d blogcu bunu beğendi: