Kültür-Sanat

Rick and Morty’nin yeni ve 6. sezonunda fragman geldi!

Popüler Adult Swim dizisi Rick and Morty’nin altıncı sezonundan ilk fragman paylaşıldı. Fragman, yeni sezonda ne gibi maceralar ile karşılaşacağımızı göstererek bekleyenlerin heyecanını artırdı.

İlk olarak 2013 yılında yayınlanmaya başlayan yetişkinlere yönelik animasyon dizisi Rick and Morty, şu sıraların en popüler yapımları arasında yer alıyor. Dan Harmon ve Justin Roiland’ın yaratıcılığını üstlendiği Adult Swim dizisi, son olarak 2021 yılının yaz aylarında beşinci sezonu ile bizlerle buluşmuştu.

Yapımın bu yıl çıkacak yeni sezonu da hayranlar tarafından heyecanla bekleniyordu. Şimdi de bu konuda önemli bir gelişme yaşandı. Adult Swim, resmi hesaplarından yaptığı bir paylaşımla Rick and Morty’nin altıncı sezonunun ilk fragmanını bizlerle buluşturarak yeni sezonda bizi nelerin beklediğini gösterdi.

Rick and Morty 6. sezonu

Yaklaşık iki dakika uzunluğunda olan fragman, bir Rick and Morty tanıtımından bekleyeceğimiz tüm unsurlara yer veriyor ve yeni sezonda bizi bekleyen maceralardan bazılarını gözler önüne seriyor. Bunun yanı sıra Die Hard referansı, ikilinin podcast işine girmesi ve daha birçok şey yayımlanan fragmanda dikkat çekiyor.

Justin Roiland, Chris Parnell, Spencer Grammer gibi isimleri seslendirme kadrosunda bulunduran Rick and Morty’nin uzun zamandır beklenen altıncı sezonu 4 Eylül 2022 günü bizlerle buluşacak. Ek olarak normalde Netflix üzerinden ulaşılabilen dizinin, bu ay içerisinde platformdan kaldırılacağının da gelen haberler arasında yer aldığını eklemek gerek.

Rick and Morty yaratıcısından yeni oyun: High On Life

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

five × 2 =

%d blogcu bunu beğendi: