Telegram kullanıcıları, kendi aralarında TON coin transfer edebilecek!

TON Blockchain tarafından yapılan paylaşıma göre Telegram, kullanıcılarının kendi aralarında TON Coin transfer etmesine olanak sağlayacak.

Telegram, dünyanın en büyük mesajlaşma platformları arasında yer alıyor. Özellikle WhatsApp politikalarındaki değişiklerden sonra popülaritesi giderek artan uygulamanın milyonlarca aktif kullanıcısı bulunuyor.

Kripto paralar, hayatımızın içine girmeye devam ediyor. Pandemiden önce daha az kişi tarafından satın alınan dijital varlıklar, artık herkes tarafından tercih ediliyor ve aktif olarak işlemlerde kullanılıyor. İşlemlerin sayısındaki artış da birçok büyük uygulamayı bu alana sevk ediyor. Sosyal medyada yapılan açıklamalara göre Telegram, kullanıcılar arasında kripto paraların transferine izin verecek.

Telegram, kullanıcılarının aralarında TON Coin göndermesine izin verecek!

TON Blockhain Twitter hesabından yapılan paylaşıma göre dünyaca ünlü mesajlaşma uygulaması Telegram, kullanıcılarının kendi aralarında TON Coin göndermesine izin verecek. Bu gönderim sırasında diğer platformlarda olduğu transfer ücretleri alınmayacak ve uzun kripto cüzdanlarının adresleri girilmeyecek.

Yapılan paylaşımda kullanıcılar arasında nasıl transfer yapılacağına dair bir videoya yer verildi. TON tarafından yapılan paylaşıma göre kullanıcıların ilk olarak kripto cüzdanlarını uygulamaya eklemesi gerekiyor. Bu cüzdan eklemesi sayesinde kullanıcılar kripto para göndermenin yanı sıra kredi kartı ile kripto para alabilecek ve takas yapabilecek.

Cüzdan hazır olduktan sonra Telegram uygulamasında sohbet sırasındayken ek menüden cüzdanı açıp göndermek istediğiniz TON Coin miktarını giriyorsunuz. Onayladıktan sonra kripto paralarınız hiçbir transfer ücreti alınmadan karşı tarafa gönderiliyor. Bu sayede kullanıcılar hem transfer ücreti ödemiyor hem de uzun kripto adresleri girerek karışıklık yaşamıyor.

Telegram TON coin

TON (Telegram Open Network) şirketin kendi kripto parası olarak bizlerin karşısına çıkıyor. Her ne kadar 2020 yılında proje kapatılsa da bazı geliştiriciler tarafından projeye sahip çıkıldı ve Gram’ın ismi TON olarak değiştirildi. Şimdi de proje eskisi gibi yürütülmeye devam ediyor.

Avalanche nedir? AVAX Ne amaçla kullanılır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

10 − four =

%d blogcu bunu beğendi: